• Informacje na temat:

  edward burns

Artykuły na temat: edward burns
 • "Czarodziejki": Od A do Z

  ...synów: Finleya Arthura (12 l.), Rileya Edwarda (10 l.) i Kelleya Jamesa (7 l.). Niestety, w listopadzie 2011 r. Combs złożyła pozew rozwodowy. Powód? Różnice charakterów nie do pogodzenia. Z kolei pojawienie się w 2000 r. na planie McMahona obudziło motyle w brzuchu Shannen. Niestety,  jej wybranek był wówczas mężem Brooke Burns. Przez długi czas zapewniali, że są tylko przyjaciółmi, nawet wtedy...

 • Jolie i Burns

  Edward Burns ("Piwne rozmowy braci McMullen", "Szeregowiec Ryan") rozpoczął wstępne negocjacje na temat swego udziału w filmie "Life or Something Like It", w którym główną rolę zagra Angelina Jolie ("60 sekund", "Tomb Raider"). Romantyczną komedię wyreżyseruje Stephen Herek ("101 Dalmatyńczyków").

 • Czerpie z życia maksimum radości

  Edward Burns gra jedną z głównych ról we wchodzącym w piątek, 9 listopada, na ekrany polskich kin thrillerze "Alex Cross".

 • Weekend w kinie

  W ten weekend (9-11 lipca) w polskich kinach zadebiutują dwa filmy - dreszczowiec "Amnezja" Philipa Kaufmana, w gwiazdorskiej obsadzie - na planie spotkali się bowiem między innymi Ashley Judd, Samuel L. Jackson i Andy Garcia, oraz kryminalna opowieść "Przekręt doskonały" Jamesa Foley'a, w realizację której także zaangażowane były gwiazdy, między innymi Edward Burns, Rachel Weisz, Dustin

 • Nowa rola Dustina Hoffmana

  Dustin Hoffman ( "Joanna D'Arc" ) wystąpi wraz z Edwardem Burnsem ( "15 minut ) w pełnym zaskakujących zwrotów akcji dramacie zatytułowanym "Confidence". Film dla wytwórni Lions Gate Films wyreżyseruje James Foley ("Glengarry Glen Ross "). Scenariusz opowieści stworzył debitant Doug Jung.

 • Rachel Weisz obok Dustina Hoffmana

  Obsada najnowszego obrazu Jamesa Foley'a, "Confidence", staje się zaiste gwiazdorska. Do Dustina Hoffmana i Edwarda Burnsa dołączyli ostatnio Rachel Weisz ( "Mumia powraca" , "Wróg u bram" ), Morris Chestnut ( "Bracia" , "Dziedziniec śmierci" ) i Paul Giamatti ( "Agent XXL" , "Planeta Małp" ).

 • B. Springsteen: Żona nagrywa płytę

  Patti Scialfa, żona Bruce'a Springsteena, nagrywa swoją drugą solową płytę. Pierwsza, "Rumble Doll", ukazała się 11 lat temu. Prace nad materiałem są już w końcowej fazie. Tytuł płyty to "23rd Street Lullaby".

 • Ben Kingsley zaczyna nowe produkcje

  Ben Kingsley, laureat Oscara za tytułową rolę w filmie "Gandhi" i nominowany w tym roku do złotej statuetki za kreację w "Sexy Beast" , przygotowuje się do udziału w dwóch nowych projektach. Już w czerwcu aktor pojawi się na planie filmu "A Sound of Thunder", a w sierpniu wyruszy do Meksyku, aby rozpocząć pracę nad thrillerem "Suspect Zero".

 • Premiera nowego filmu De Niro

  Robert De Niro po udziale w dwóch komediach "Poznaj mojego tatę" i "The Adventures of Rocky & Bullwinkle" postanowił powrócić do dramatu. W czwartek, 8 marca, w Century Plaza w Los Angeles, odbyła się premiera jego najnowszego obrazu, thrillera "15 Minutes".

 • Do czego zdolny jest człowiek na krawędzi?

  Pod koniec stycznia do polskich kin wejdzie amerykański thriller "Człowiek na krawędzi" w reżyserii Asgera Letha. W głównej roli zobaczymy w nim znanego z "Avatara" Sama Worthingtona.

Wideo na temat: edward burns
 • Człowiek na krawędzi

  Najnowszy film twórców "Transformers" i "RED. Po mistrzowsku skonstruowana intryga, znakomite sceny akcji i finał, który zaskoczy każdego. Jest wczesny poranek w samym sercu Nowego Jorku. W położonym na 21 piętrze oknie luksusowego hotelu pojawia się mężczyzna. Wszystko wskazuje na to, że zamierza popełnić samobójstwo. Gdy na miejscu zjawia się policja, mężczyzna oświadcza, że będzie rozmawiał tylko z wybraną negocjatorką. Tymczasem w położonym po sąsiedzku budynku Nowojorskiej Giełdy...

 • Miłość i inne używki

  "Miłość i inne używki" to wzruszająca historia niezależnej Maggie (Anne Hathaway), która uważa się za samowystarczalną dziewczynę nie potrzebującą nikogo. Wszystko się zmienia, gdy poznaje równie niezależnego Jamie'ego Randalla (Jake Gyllenhaal) - pełnego uroku faceta, który zdobywa nie tylko kobiety, ale i klientów, ponieważ jest przedstawicielem farmaceutycznym. Ani Maggie, ani Jamie nie chcą związku, ale uzależniają się od najmocniejszego narkotyku - miłości. Zazwyczaj najpierw się...

 • Imagine

  Akcja jego nowego filmu toczy się w Lizbonie. Instruktor Ian z Wielkiej Brytanii uczy orientacji w przestrzeni międzynarodową grupę dzieci - pacjentów kliniki dla niewidomych. Posługuje się techniką echolokacji. Sam także jest niewidomy. Podopiecznym tłumaczy, że również człowiek niewidomy potrafi zobaczyć wiele rzeczy. Zwraca też uwagę, że w przypadku ludzi, którzy nie są niewidomi, "patrzeć" nie zawsze równoznaczne jest z "widzieć". Podopieczną instruktora zostaje również osoba dorosła -...