• Informacje na temat:

  edward furlong

Artykuły na temat: edward furlong
 • Aktor ćpał przy dziecku!

  Edward Furlong, lekko przebrzmiały gwiazdor, znany z roli Johna Connora w „Terminatorze”, ostatnio znowu przypomniał o sobie i to nie w kontekście nowej roli.

 • Edward Furlong jako Kruk

  Edward Furlong ( "Terminator 2" , "Detroit Rock City" , "Gniazdo os" ) zagra główną rolę w czwartej kinowej opowieści o mścicielu, który powrócił na Ziemię po śmierci, by wymierzać sprawiedliwość. Zdjęcia na planie filmu "Kruk 4: Wicked Prayer" mają rozpocząć się 15 lutego 2003 roku.

 • Ucieczka

  Finał sezonu. Seryjny morderca Shane Casey (Edward Furlong, "Terminator 2") zostaje namierzony. Po brawurowym pościgu detektyw Flack zatrzymuje uciekiniera....

 • Edward Furlong u boku Dennisa Hoppera

  Edward Furlong, który wystąpił u boku Arnolda Schwarzeneggera w przeboju "Terminator 2", zagra obok Dennisa Hoppera ( "Swobodny jeździec" , "Syn Jezusa" ) w filmie "Firecracker" Steve'a Baldersona.

 • Odkupienie

  Danny Messer... Sheldon znajduje też potwierdzenie, że wśród uwolnionych kryminalistów jest seryjny morderca, Shane Casey (Edward Furlong, "Więzień nienawiści"). Przed kilku laty z zemsty za...

 • "Terminator 3": Jednak Edward Furlong

  Zaledwie w kilkanaście godzin po opublikowaniu informacji, iż na planie "Terminatora 3" w roli Johna Connora pojawi się Seth Green, w Sieci pojawiło się dementi tej wiadomości. Całe zamieszanie spowodowała - jak się okazało - pewna angielska stacja radio wa.

 • "Terminator 3" bez Edwarda Furlonga?

  Młody amerykański aktor Edward Furlong, który zasłynął rolą Johna Connora w superprodukcji "Termniator 2: Ostateczna rozgrywka", nie zagra w trzeciej części głośnego przeboju Jamesa Camarona. Marilyn Beck i Stacy Jenel Smith, felietoniści jednego z filmowych magazynów ukazujących się w Los Angeles, donieśli, iż aktor ma już podobno inne plany.

 • Gwiazda "Terminatora" w Polsce

  Latem 2010 roku Edward Furlong ("Terminator 2", "American History X") i słynny profesor z "Powrotu do przyszłości" - Christopher Llyod - zawitają do Polski. Wszystko za sprawą zdjęć do polsko-amerykańskiej produkcji "Driving Lesson"

 • "Kruk 4": zdjęcia wkrótce!

  Jeszcze w tym roku ruszą zdjęcia do czwartej części niesamowitego cyklu zapoczątowanego filmem "Kruk". Głównego bohatera zagra Edward Furlong ( "Gniazdo os" ). Film będzie nosić tytuł "Wicked Prayer", a wśród wykonawców znajdą się także Dennis Hopper ( "Ed TV" ) i telewizyjny idol David Boreanaz ( "Randka z Lucy" ).

 • Powstaje "Terminator 3"

  Realizacja kolejnej części "Terminatora", słynnego przeboju kin, wydaje się już pewna. Jak podaje amerykański magazyn "Variety", wytwórnia C2 - stworzona przez Mario Kassara i Andy Vanje specjalnie na potrzeby produkcji filmu - zbiera środki na jego realizację.

Wideo na temat: edward furlong
 • Miłość i inne używki

  "Miłość i inne używki" to wzruszająca historia niezależnej Maggie (Anne Hathaway), która uważa się za samowystarczalną dziewczynę nie potrzebującą nikogo. Wszystko się zmienia, gdy poznaje równie niezależnego Jamie'ego Randalla (Jake Gyllenhaal) - pełnego uroku faceta, który zdobywa nie tylko kobiety, ale i klientów, ponieważ jest przedstawicielem farmaceutycznym. Ani Maggie, ani Jamie nie chcą związku, ale uzależniają się od najmocniejszego narkotyku - miłości. Zazwyczaj najpierw się...

 • Imagine

  Akcja jego nowego filmu toczy się w Lizbonie. Instruktor Ian z Wielkiej Brytanii uczy orientacji w przestrzeni międzynarodową grupę dzieci - pacjentów kliniki dla niewidomych. Posługuje się techniką echolokacji. Sam także jest niewidomy. Podopiecznym tłumaczy, że również człowiek niewidomy potrafi zobaczyć wiele rzeczy. Zwraca też uwagę, że w przypadku ludzi, którzy nie są niewidomi, "patrzeć" nie zawsze równoznaczne jest z "widzieć". Podopieczną instruktora zostaje również osoba dorosła -...

 • Dziedzictwo Bourne'a

  Twórca filmów o przygodach Jasona Bourne'a, TONY GILROY, zasiadł za sterem nowego rozdziału popularnej serii szpiegowskiej, która zarobiła na świecie prawie miliard dolarów. Dziedzictwa Bourne'a jest kolejnym filmem skonstruowanym na bazie powieści ROBERTA LUDLUMA. Dwanaście lat temu, poznaliśmy Bourne'a, kiedy znaleziono go nieprzytomnego nad Morzem Śródziemnym. W trakcie kolejnych trzech filmów, widzowie śledzili jego walkę o przetrwanie i próby poznania własnej tożsamości. Poznali...