• Informacje na temat:

  edward furlong aktor

Artykuły na temat: edward furlong aktor
 • Aktor ćpał przy dziecku!

  Edward Furlong, lekko przebrzmiały gwiazdor, znany z roli Johna Connora w „Terminatorze”, ostatnio znowu przypomniał o sobie i to nie w kontekście nowej roli.

 • "Terminator 3" bez Edwarda Furlonga?

  Młody amerykański aktor Edward Furlong, który zasłynął rolą Johna Connora w superprodukcji "Termniator 2: Ostateczna rozgrywka", nie zagra w trzeciej części głośnego przeboju Jamesa Camarona. Marilyn Beck i Stacy Jenel Smith, felietoniści jednego z filmowych magazynów ukazujących się w Los Angeles, donieśli, iż aktor ma już podobno inne plany.

 • "Kruk 4": zdjęcia wkrótce!

  Jeszcze w tym roku ruszą zdjęcia do czwartej części niesamowitego cyklu zapoczątowanego filmem "Kruk". Głównego bohatera zagra Edward Furlong ( "Gniazdo os" ). Film będzie nosić tytuł "Wicked Prayer", a wśród wykonawców znajdą się także Dennis Hopper ( "Ed TV" ) i telewizyjny idol David Boreanaz ( "Randka z Lucy" ).

 • Bohaterowie "Terminatora"

  Amerykańska premiera filmu "Terminator 3: Bunt maszyn" zbliża się wielkimi krokami, a jego twórcy zostali wreszcie zwolnieni z obowiązku zachowania powściągliwości w wywiadach udzielanych na temat dzieła. Reżyser Jonathan Mostow ( "U-571" ) tłumaczył m.in., dlaczego w trzecim obrazie cyklu nie pojawili się Edward Furlong i Linda Hamilton. Wyjaśnił także przyczyny zatrudnienia Nicka Stahla

 • Do niedawna słynny aktor Arnold Schwarzenegger na pytanie, czy zagrałby w kolejnej części "Terminatora", stanowczo odpowiadał, że nie. Wygląda na to, iż ostatnio zmienił jednak swoje nastawienie. Ku radości wielbicieli słynnego obrazu Jamesa Camerona, na to samo pytanie udzielił teraz odpowiedzi twierdzącej.

 • John Connor o "T3"

  Nick Stahl, który w drugiej kontynuacji kultowego "Terminatora" , filmie "Terminator 3: Rise of the Machines", gra Johna Connora, w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów opowiedział o pracy nad filmem. Młody aktor nie wspomniał o kłopotach produkcyjnych filmu, o których pisaliśmy ostatnio.

 • Buscemi zekranizuje powieść Burroughsa

  W Nowym Jorku odbył się niedawno pokaz najnowszego filmu znanego aktora Steve'a Buscemi "Animal Factory". Obraz jest adaptacją tzw. więziennej powieści Edwarda Bunkera. W rolach głównych wystąpili Willem Dafoe, Edward Furlong i Mickey Rourke. Przy okazji premiery Buscemi zdradził dziennikarzom, że obecnie pracuje nad przeniesieniem na ekran wczesnej powieści Williama S. Burroughsa "Pedał".

 • Seth Green w "Terminatorze 3"?

  Prace nad realizacją trzeciej części przeboju Jamesa Camerona "Terminator" trwają już od pewnego czasu, a wciąż nie ma oficjalnych informacji na temat wielu szczegółów dotyczących produkcji. Ostatnio w Sieci pojawiła się niepotwierdzona wiadomość, że na planie "Terminatora 3" w roli Johna Connora pojawi się Seth Green, a nie Edward Furlong, który zagrał bohatera w drugiej części opowieści.

 • Nick Stahl: Kolejny kandydat do roli Johna Connora

  Niedawno informowaliśmy, że Johna Connora, bohatera filmu "Terminator 3: Rise of the Machines", zagra Shane West, a już wiadomość ta została zdementowana. Magazyn Variety doniósł w poniedziałek, 25 marca, że w postać Connora wcieli się Nick Stahl, 23-letni aktor znany z roli w dramacie "In the Bedroom" .

 • Metallica: Kolejny teledysk

  Grupa Metallica nakręciła kolejny teledysk promujący ich ostatnią płytę "St. Anger". Obraz powstał do piosenki "The Unnamed Feeling", a nakręcono go w Los Angeles. Jest to trzeci teledysk do utworu z nowego albumu Kalifornijczyków.

Wideo na temat: edward furlong aktor
 • Miłość i inne używki

  "Miłość i inne używki" to wzruszająca historia niezależnej Maggie (Anne Hathaway), która uważa się za samowystarczalną dziewczynę nie potrzebującą nikogo. Wszystko się zmienia, gdy poznaje równie niezależnego Jamie'ego Randalla (Jake Gyllenhaal) - pełnego uroku faceta, który zdobywa nie tylko kobiety, ale i klientów, ponieważ jest przedstawicielem farmaceutycznym. Ani Maggie, ani Jamie nie chcą związku, ale uzależniają się od najmocniejszego narkotyku - miłości. Zazwyczaj najpierw się...

 • Birdman

  Zapomniany aktor, który niegdyś grał postać kultowego superbohatera, walczy ze swoim ego, próbując odzyskać sławę i rodzinę. Riggan Thomson (Michael Keaton) postanawia wystawić na Broadwayu sztukę. Ma nadzieję, że to pomoże mu wskrzesić karierę, którą zbudował na roli kinowego superbohatera. Czy dzięki teatrowi udowodni światu i sobie, że jest artystą, a nie przebrzmiałą hollywoodzką gwiazdą? Tuż przed premierą odtwórca głównej roli ulega tajemniczemu wypadkowi. Jego sceniczna partnerka,...

 • Imagine

  Akcja jego nowego filmu toczy się w Lizbonie. Instruktor Ian z Wielkiej Brytanii uczy orientacji w przestrzeni międzynarodową grupę dzieci - pacjentów kliniki dla niewidomych. Posługuje się techniką echolokacji. Sam także jest niewidomy. Podopiecznym tłumaczy, że również człowiek niewidomy potrafi zobaczyć wiele rzeczy. Zwraca też uwagę, że w przypadku ludzi, którzy nie są niewidomi, "patrzeć" nie zawsze równoznaczne jest z "widzieć". Podopieczną instruktora zostaje również osoba dorosła -...