• Informacje na temat:

  edward furlong zdjęcia

Artykuły na temat: edward furlong zdjęcia
 • Edward Furlong jako Kruk

  Edward Furlong ( "Terminator 2" , "Detroit Rock City" , "Gniazdo os" ) zagra główną rolę w czwartej kinowej opowieści o mścicielu, który powrócił na Ziemię po śmierci, by wymierzać sprawiedliwość. Zdjęcia na planie filmu "Kruk 4: Wicked Prayer" mają rozpocząć się 15 lutego 2003 roku.

 • Edward Furlong u boku Dennisa Hoppera

  Edward Furlong, który wystąpił u boku Arnolda Schwarzeneggera w przeboju "Terminator 2", zagra obok Dennisa Hoppera ( "Swobodny jeździec" , "Syn Jezusa" ) w filmie "Firecracker" Steve'a Baldersona.

 • "Kruk 4": zdjęcia wkrótce!

  Jeszcze w tym roku ruszą zdjęcia do czwartej części niesamowitego cyklu zapoczątowanego filmem "Kruk". Głównego bohatera zagra Edward Furlong ( "Gniazdo os" ). Film będzie nosić tytuł "Wicked Prayer", a wśród wykonawców znajdą się także Dennis Hopper ( "Ed TV" ) i telewizyjny idol David Boreanaz ( "Randka z Lucy" ).

 • Gwiazda "Terminatora" w Polsce

  Latem 2010 roku Edward Furlong ("Terminator 2", "American History X") i słynny profesor z "Powrotu do przyszłości" - Christopher Llyod - zawitają do Polski. Wszystko za sprawą zdjęć do polsko-amerykańskiej produkcji "Driving Lesson"

 • Powstaje "Terminator 3"

  Realizacja kolejnej części "Terminatora", słynnego przeboju kin, wydaje się już pewna. Jak podaje amerykański magazyn "Variety", wytwórnia C2 - stworzona przez Mario Kassara i Andy Vanje specjalnie na potrzeby produkcji filmu - zbiera środki na jego realizację.

 • Seth Green w "Terminatorze 3"?

  Prace nad realizacją trzeciej części przeboju Jamesa Camerona "Terminator" trwają już od pewnego czasu, a wciąż nie ma oficjalnych informacji na temat wielu szczegółów dotyczących produkcji. Ostatnio w Sieci pojawiła się niepotwierdzona wiadomość, że na planie "Terminatora 3" w roli Johna Connora pojawi się Seth Green, a nie Edward Furlong, który zagrał bohatera w drugiej części opowieści.

 • Demony w Nowym Orleanie

  W tym tygodniu w Nowym Orleanie rozpoczęły się zdjęcia do remake'u słynnego horroru Kevina Tenney'a, z 1988 roku, "Night of the Demons". Nową wersję reżyseruje Adam Gierasch.

 • Prace nad "Terminatorem 3"

  Jak już informowaliśmy, dzięki decyzji Arnolda Schwarzeneggera ( "Drapieżca" , "6-ty dzień" ) o odłożeniu na jakiś czas kariery politycznej, prace nad "Terminatorem 3" mogły ruszyć pełną parą. Jak podał dziennik USA Today , obecnie realizatorzy pracują nad ostateczną wersją scenariusza. Zdjęcia mają rozpocząć się jesienią.

 • Metallica: Kolejny teledysk

  Grupa Metallica nakręciła kolejny teledysk promujący ich ostatnią płytę "St. Anger". Obraz powstał do piosenki "The Unnamed Feeling", a nakręcono go w Los Angeles. Jest to trzeci teledysk do utworu z nowego albumu Kalifornijczyków.

 • Kobiety w "Terminatorze 3"

  Aż trzy wielkie gwiazdy Hollywood walczą o główną rolę kobiecą w filmie "Terminator 3". Na planie najdroższego filmu świata Lindę Hamilton, odtwórczynię roli Sarah Connor, chcą zastąpić Sandra Bullock ( "28 dni" , "Miss Agent" ), Jodie Foster ( "Milczenie owiec" , "Anna i król" ) oraz Meg Ryan ( "Gorąca linia" , "Dowód życia" ).

Wideo na temat: edward furlong zdjęcia
 • Miłość i inne używki

  "Miłość i inne używki" to wzruszająca historia niezależnej Maggie (Anne Hathaway), która uważa się za samowystarczalną dziewczynę nie potrzebującą nikogo. Wszystko się zmienia, gdy poznaje równie niezależnego Jamie'ego Randalla (Jake Gyllenhaal) - pełnego uroku faceta, który zdobywa nie tylko kobiety, ale i klientów, ponieważ jest przedstawicielem farmaceutycznym. Ani Maggie, ani Jamie nie chcą związku, ale uzależniają się od najmocniejszego narkotyku - miłości. Zazwyczaj najpierw się...

 • Imagine

  Akcja jego nowego filmu toczy się w Lizbonie. Instruktor Ian z Wielkiej Brytanii uczy orientacji w przestrzeni międzynarodową grupę dzieci - pacjentów kliniki dla niewidomych. Posługuje się techniką echolokacji. Sam także jest niewidomy. Podopiecznym tłumaczy, że również człowiek niewidomy potrafi zobaczyć wiele rzeczy. Zwraca też uwagę, że w przypadku ludzi, którzy nie są niewidomi, "patrzeć" nie zawsze równoznaczne jest z "widzieć". Podopieczną instruktora zostaje również osoba dorosła -...

 • Dziedzictwo Bourne'a

  Twórca filmów o przygodach Jasona Bourne'a, TONY GILROY, zasiadł za sterem nowego rozdziału popularnej serii szpiegowskiej, która zarobiła na świecie prawie miliard dolarów. Dziedzictwa Bourne'a jest kolejnym filmem skonstruowanym na bazie powieści ROBERTA LUDLUMA. Dwanaście lat temu, poznaliśmy Bourne'a, kiedy znaleziono go nieprzytomnego nad Morzem Śródziemnym. W trakcie kolejnych trzech filmów, widzowie śledzili jego walkę o przetrwanie i próby poznania własnej tożsamości. Poznali...