• Informacje na temat:

  edward norton aktor

Artykuły na temat: edward norton aktor
 • Edward Norton z Nagrodą im. Krzysztofa Kieślowskiego

  Edward Norton będzie gościem tegorocznej edycji festiwalu EnergaCamerimage, podczas której odbierze nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego. Ponadto na festiwalu w konkursie głównym będzie można zobaczyć jego najnowszy film "Osierocony Brooklyn", który wejdzie do dystrybucji kinowej 20 grudnia.

 • Edward Norton na festiwalu Transatlantyk

  Amerykański aktor Edward Norton będzie gwiazdą 7. edycji Transatlantyk Festival w Łodzi. W ramach imprezy organizowanej w Łodzi od 14 do 21 lipca widzowie będą mogli spotkać się z gościem festiwalu i obejrzeć filmy z jego udziałem.

 • Edward Norton laureatem Transatlantyk Glocal Hero Award

  Podczas gali zamknięcia festiwalu Transatlantyk Edward Norton odebrał Nagrodę Specjalną Transatlantyk Glocal Hero Award. Nagroda przyznawana jest wybitnym osobistościom, których lokalne i globalne działania kształtują oblicze współczesnego świata. Norton od lat udziela się społecznie, wspomagając potrzebujących, aktywnie działa też na rzecz ekologii.

 • Edward Norton w sitcomie

  Gwiazdor Hollywood - Edward Norton - pojawi się wkrótce w obsadzie amerykańskiego serial u komediowego "Modern Family".

 • Sfrustrowany Edward Norton

  Znany amerykański aktor Edward Norton, mimo iż za występ w filmie żąda 9 milionów dolarów, czasami czuje się sfrustrowany tym, co robi. "Wciąż cząstka mojej osobowości buntuje się przeciwko pewnym ograniczeniom, jakie niesie za sobą bycie aktorem" - powiedział w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów.

 • Edward Norton diagnozuje Amerykę

  Edward Norton ( "25 godzina" , "Frida" ) powiedział, że jego ostatnia filmowa rola aroganckiego brytyjskiego lekarza, który chce zmieniać świat jest metaforą dzisiejszej Ameryki. Aktor przebywa w Szanghaju, gdzie kończy zdjęcia do filmu Johna Currana "The Painted Veil".

 • Edward Norton tropi Hannibala

  Amerykański. aktor Edward Norton ( "Podziemny krąg" , "The Score") rozpoczął negocjacje na temat swego udziału w przygotowywanym prequelu filmu "Milczenie owiec" , obrazie "Red Dragon". O planach adaptacji pierwszej książki autorstwa Thomasa Harrisa, opowiadającej o krwiożerczym psychiatrze-kanibalu, informujemy już od pewnego czasu.

 • Edward Norton: Zabawny harcmistrz

  ..."Życie jest niczym partia pokera i zmusza nas do ciągłego ryzyka. Wygrywają ci, którzy są gotowi je podjąć." - twierdzi Edward Norton, a swoją karierą udowadnia, że w szaleństwie jest metoda.

 • ​Edward Norton pomaga uchodźcy z Syrii

  Edward Norton zebrał 400 tys. dolarów na pomoc uchodźcy z Syrii. Trzykrotnie nominowany do Oscara Edward Norton rozpoczął zbiórkę pieniędzy na rzecz syryjskiego naukowca, który w ataku bombowym stracił żonę i córkę. Aktor chce pomóc rodzinie mężczyzny w osiedleniu się w Stanach Zjednoczonych.

 • Edward Norton w obsadzie "The Italian Job"

  Amerykański aktor Edward Norton ( "Czerwony smok" , "Podziemny krąg" , "Rozgrywka" ), dołączył do obsady hollywoodzkiego remake'u obrazu z 1969 roku - "The Italian Job". Gwiazdor wystąpi u boku Marka Wahlberga ( "Gniew oceanu" ) i Charlize Theron ( "Słodki listopad" ).