• Informacje na temat:

  edward nożycoręki

Artykuły na temat: edward nożycoręki
 • Edward Nożycoręki powraca

  Johnny Depp ponownie wcieli się w Edwarda Nożycorękiego. Jedna z najbardziej ikonicznych postaci w karierze Deppa, pojawi się w odcinku animowanego serialu "Głowa rodziny".

 • Johnny Depp na razie nie opuści Francji

  Możliwe, że hollywoodzki gwiazdor Johnny Depp ( "Czekolada" , "Edward Nożycoręki" , "Dziewiąte wrota" ) nigdy nie opuści Francji. Aktor jest przerażony atakiem terrorystycznym na Stany Zjednoczone.

 • Winona Ryder: Jodie Foster mnie uratowała

  W najnowszym wywiadzie dla magazynu "The Edit" Winona Ryder ("Edward Nożycoręki", "Przerwana lekcja muzyki") podziękowała Jodie Foster za uratowanie jej kariery. Foster wiele lat wcześniej poradziła młodziutkiej Ryder, by nie zgodziła się zagrać w filmie "Gangsterzy".

 • Tim Burton zamiast Stevena Spielberga

  Amerykański twórca Tim Burton ( "Planeta Małp" , "Edward Nożycoręki" , "Jeździec bez głowy" ) wyreżyseruje dla studia Columbia Pictures film "Big Fish" i zastąpi w tej roli Stevena Spielberga. W 2000 roku media informowały, że realizacją tego obrazu zainteresowany jest autor "Szeregowca Ryana" .

 • Doniesienia o planowanym udziale Marilyn Mansona, amerykańskiego muzyka i wokalisty, w remake'u filmu "Willy Wonka & The Chocolate Factory", okazały się nieprawdziwe. Reżyserem nowej wersji obrazu jest Tim Burton, znany z dzieł takich jak "Sok z żuka" czy "Edward Nożycoręki".

 • "Planeta małp": Kompletowanie obsady

  Jak już informowaliśmy, Tim Burton ("Batman", "Edward Nożycoręki", "Jeździec bez głowy") pracuje nad remakem słynnego filmu "Planeta małp" Franklina J. Schaffnera z 1968 roku. W nowej wersji w głównej roli wystąpi Mark Wahlberg, a obok niego same gwiazdy.

 • Johnny Depp, słynny amerykański aktor, znany z takich filmów jak "Dziewiąte wrota", "Edward Nożycoręki" czy "Co gryzie Gilberta Grape'a", zamierza się spotkać z 64-letnim dziś Charlesem Mansonem, mordercą odbywającym karę dożywotniego więzienia. Decyzją tą wywołał szok w środowisku aktorskim Hollywood.

 • Johnny Depp zagra Byrona

  Hollywoodzki gwiazdor Johnny Depp ( "Czekolada" , "Jeździec bez głowy" , "Edward Nożycoręki" ) w swym najnowszym filmie zagra wielkiego romantycznego angielskiego poetę, lorda Georga Byrona. Poprzednio w postać tę miał wcielić się Jude Law ( "Utalentowany pan Ripley" , "eXistenZ" , "Wróg u bram" ), ale z nieujawnionych powodów odrzucił propozycję.

 • Mroczny humor Tima Burtona

  Tim Burton ( "Edward Nożycoręki" , "Marsjanie atakują!" , "Planeta Małp" ) opowiedział niedawno o pracy nad swoim kolejnym projektem, zatytułowanym "The Corpse Bride". Twórca nadzoruje obecnie produkcję tego niezwykłego filmu, wykorzystującego technikę animacji poklatkowej znaną z jego pamiętnego "Miasteczka Halloween" (1993). Autor skupia się obecnie na przyszłych wyzwaniach i nie zamierza...

 • "Mroczne cienie" na DVD i Blu-ray

  ..."Mroczne cienie" to już ósmy wspólny film Tima Burtona i Johnny'ego Deppa - duetu, który wcześniej stworzył takie dzieła, jak "Edward Nożycoręki", "Ed Wood" czy "Charlie i fabryka czekolady". Przezabawna opowieść o wampirze, próbującym odnaleźć się we współczesnym świecie, debiutuje na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films 5 października.

Zdjęcia na temat: edward nożycoręki
Dyskusje na temat: edward nożycoręki