• Informacje na temat:

  edward pattinson

Artykuły na temat: edward pattinson
 • Robert Pattinson: Życie po "Zmierzchu"

  Robert Pattinson dzwoni do mnie z pokoju, który zajmuje w jednym z hoteli Los Angeles. Tematem naszej rozmowy ma być "Woda dla słoni", najnowszy film z jego udziałem. Młody aktor nie chce rozmawiać ani o Sadze "Zmierzch", ani o produkcji "Saga Zmierzch: Przed świtem" - zbliżającym się wielkimi krokami finale tej lukratywnej filmowej serii.

 • Robert Pattinson: Kobiety przez niego mdleją

  Dla Roberta Pattinsona spacer hotelowym korytarzem nie jest prostą sprawą. Otaczająca go ze wszystkich stron świta rzeczników prasowych i ochroniarzy ma za zadanie utrzymywać roznamiętnione fanki w bezpiecznej odległości od aktora. Mimo to, zawsze znajdzie się jakaś dziewczyna, która pokona przeszkody i przedrze się przez ten kordon.

 • Pattinson jak James Dean

  Gwiazdor "Zmierzchu" - Robert Pattinson przyznał, że kreując rolę Edwarda Cullena inspirował się postacią Jamesa Deana.

 • Pattinson: Coraz bliżej "trzydziestki"

  Jeden z najbardziej znanych hollywoodzkich aktorów młodego pokolenia, Robert Pattinson, obchodzi w poniedziałek, 13 maja, 27 urodziny.

 • Pattinson jako James Bond?

  Robert Pattinson przyznał ostatnio, że jego wielkim marzeniem jest zagranie kultowego agenta 007. Gwiazdor znany głównie z sagi "Zmierzch" sądzi, że za dwadzieścia lat będzie idealnym kandydatem do roli Jamesa Bonda.

 • Robert Pattinson w westernie?

  Czy Robert Pattinson wystąpi w niskobudżetowym westernie "Unbound Captives" w reżyserii Madeleine Stowe? "New York Times" sugeruje, że gwiazdor miałby w filmie mówić w języku Komanczów.

 • Robert Pattinson: Tysiąc garniturów

  Nie od dziś wiadomo, że jeden z najpopularniejszych obecnie aktorów Robert Pattinson ma słabość do ubrań. Nie może się z nimi rozstać, dlatego nawet te znoszone, jeszcze magazynuje. Teraz przyznał, że na same garnitury ma specjalny magazyn.

 • Pattinson zagra u Herzoga

  Gwiazdor filmowej sagi "Zmierzch" dołączył do obsady najnowszej produkcji Wernera Herzoga zatytułowanej "Queen of the Desert". Robert Pattinson wcieli się w niej w postać oficera brytyjskiej armii. To kolejna po roli w "Cosmopolis" ambitna kreacja popularnego aktora.

 • Robert Pattinson zaśpiewał w utworze do filmu "High Life". Zobacz teledysk "Willow" Tindersticks

  Aktor, który zyskał międzynarodową sławę dzięki roli Edwarda w sadze "Zmierzch", swoimi kolejnymi kreacjami udowodnił, że tamte czasy dawno minęły i nikomu nie musi już udowadniać zawodowych umiejętności. Ostatnio w sieci pojawił się utwór promujący film "High Life", w którym Pattinson gra nie tylko jednego z głównych bohaterów, ale wziął też udział w nagraniach partii wokalnej do piosenki...

 • Robert Pattinson zagra z De Niro

  Gwiazdor sagi "Zmierzch", Robert Pattinson, zagra w filmie z legendą kina Robertem De Niro. Obraz będzie nosił tytuł "Idols Eye".

Zdjęcia na temat: edward pattinson
Dyskusje na temat: edward pattinson
 • Re: Eric w Polsce!

  Dokładnie, w "Pamiętnikach wampirów" też są seksowne wampiry ;) A Robert Pattinson nie jest seksownym wampirem!!! Ewentualnie Edward ;P