• Informacje na temat:

  edward zentara m jak milosc

Artykuły na temat: edward zentara m jak milosc
 • Edward Żentara: Melancholia i samobójstwo

  Pamiętamy go z ról w filmach - "Siekierezada", "Karate po polsku", "Życie za życie" i serialach - "Fala zbrodni", "Pierwsza miłość". 25 maja minęło już siedem lat lat od samobójczej śmierci aktora Edwarda Żentary.

 • Edward Żentara: 5. rocznica samobójczej śmierci aktora

  Pamiętamy go z ról w filmach - "Siekierezada", "Karate po polsku", "Życie za życie" i serialach - "Fala zbrodni", "Pierwsza miłość". W środę, 25 maja 2016 roku, mija 5 lat lat od samobójczej śmierci aktora Edwarda Żentary.

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Irena Kwiatkowska, Gabriela Kownacka, Krzysztof Kolberger, Janusz Morgenstern, Edward Żentara. Filmowy świat pożegnał również: Elizabeth Taylor, Petera Falka, Sidney'a Lumeta. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Marek Kalita: Dziś nie jest źle

  ...i razem z Edwardem Żentarą (świetnym, nieżyjącym już dziś aktorem, znanym m.in. z "Siekierezady" i "Fali zbrodni" - przyp. red.) w tej samej piwnicy U Literatów założyliśmy Teatr Bückleina, dawniej Strefa(...) o to zadbała. Być może jakiś gen mam po dziadku? A co rodzice powiedzieli o pana teatralnych planach? Tata był inżynierem na kopalni, specjalistą od wentylacji. Może miał prawo wymagać od syna bardziej...

Zdjęcia na temat: edward zentara m jak milosc