• Informacje na temat:

  edyta górniak allan złamał

Artykuły na temat: edyta górniak allan złamał
 • Edyta Górniak w szpitalu!

  ..."Wczoraj Edyta Górniak uległa wypadkowi. Z podejrzeniem złamania żeber i urazu kręgosłupa trafiła do szpitala" - poinformowała Maja Sablewska, menadżerka Edyty Górniak. Dalszy udział wokalistki w programie "Taniec z gwiazdami" stoi pod znakiem zapytania.

 • Edyta Górniak: Tylko potłuczenia

  Produkcja "Tańca z Gwiazdami" jest spokojna o zdrowie Edyty Górniak: dostała zapewnienie od jej menedżerki, Mai Sablewskiej, że gwiazda wystąpi w kolejnym odcinku show, ponieważ najprawdopodobniej uległa "tylko" potłuczeniom, nie złamała żeber ani nogi.

 • Górniak i Krupa publicznie piorą brudy

  Edyta Górniak oskarżyła byłego męża, Dariusza Krupę, o nieupilnowanie ich 8-letniego syna Allana. Krupa odgryzł się, zarzucając piosenkarce działanie pod publiczkę. A wszystko to na łamach tabloidu.

 • Edyta Górniak: Jury przymknie oczy?

  Po ocenach jury i sympatii widzów można było wnioskować, że Edyta Górniak wygra "Taniec z gwiazdami". Jednak teraz, po wypadku, nie jest to już takie oczywiste. Menedżerka artystki - Maja Sablewska - wyjaśnia, że zdrowiu jej podopiecznej nic nie zagraża. Kręgosłup nie jest uszkodzony, ale Górniak ma złamane dwa żebra. Niefartowne zdarzenie miało miejsce w domu gwiazdy w podwarszawskim Piasecznie...