• Informacje na temat:

  edyta górniak bizuteria

Artykuły na temat: edyta górniak bizuteria
 • Edyta Górniak w finale "Tańca z gwiazdami" olśni diamentową biżuterią

  W finałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" ma podobno wystąpić Edyta Górniak. Wokalistka nie tylko zaprezentuje po raz kolejny swoje wokalne umiejętności, ale też kosztowną biżuterię złożoną z diamentów.

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Opole w kreacjach

  Gwiazdy bardzo często wybierając kreacje na tak ważne wydarzenie, jakim jest Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, stawiają na nazwiska znanych i sprawdzonych projektantów. I choć w ubiegłym roku kreacji polskich projektantów było naprawdę sporo, w tym roku tylko Kayah, Monika Brodka oraz Edyta Górniak postawiły na znane nazwiska.

 • Doda kończy 35 lat. Skandalistka łagodnieje wraz z wiekiem? Zobacz, jak się zmieniła

  ...w Gdańsku. Co więcej, sama postanowiła dać przykład, i zaprosiła do włączenia się także te gwiazdy, z którymi nie była w najlepszych stosunkach - Edytę Górniak i Justynę Steczkowską . Ta pierwsza...

 • Najlepiej i najgorzej ubrani 2007

  Polaków 2007. Najgorzej ubrani 2007: 1. Edyta Górniak, piosenkarka Wcieliła się m.in. w Pocahontas, Marusię, afrykańską księżniczkę i wesołego tygryska. Złośliwi twierdzą, że tym samym podsuwa...