• Informacje na temat:

  edyta górniak chce dziecko

Artykuły na temat: edyta górniak chce dziecko
 • Edyta Górniak debiutuje za kierownicą w programie "My Way" TVN: Dlaczego poślubiła Dariusza K.?

  Nie zabrakło łez wzruszenia i intymnych wyznań. Już w pierwszym odcinku nowego show "My Way" okazało się, że nie będzie to tylko program o tym, jak Edyta Górniak przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy. Co się jeszcze wydarzyło?

 • Krzysztof Skiba skrytykował Edytę Górniak. "Edyta na prezydenta!"

  Ostatnio głośno zrobiło się o Edycie Górniak ze względu na jej poglądy. Skrytykował ją lider zespołu Big Cyc, Krzysztof Skiba.

 • Edyta Górniak okłamała TVP. "Przepraszam, że to mówię"

  O Edycie Górniak znów zrobiło się głośno. Tym razem przyznała się, że podczas przygotowań do Eurowizji okłamała Telewizję Polską.

 • Kuba Wojewódzki złośliwie odpowiada Edycie Górniak. Chodzi o szczepionki

  Ostatnie wypowiedzi Edyty Górniak na temat pandemii koronawirusa i szczepień wzbudziły kontrowersje.

 • Górniak chce mieć dziecko

  Edyta Górniak (36 l.) zdradziła, że jej synkowi Allanowi przydałoby się rodzeństwo.

 • Edyta Górniak jest w ciąży?

  Jak donosi "Super Express", 36-letnia Edyta Górniak ponownie zostanie mamą. Jakiś czas temu wokalistka zdradziła, że chce mieć drugie dziecko, a kilka dni później obwieszcza światu, że jest w ciąży(...) Express". Przypomnijmy, że Edyta Górniak i jej mąż Darek Krupa (32 l.) mają 4-letniego syna Allana. Zobacz teledyski Edyt y Górniak na stronach INTERIA.PL!

 • Edyta Górniak marzy o córce?

  Jak donosi tygodnik "Imperium TV", Edyta Górniak chce mieć drugie dziecko. Ponoć podczas nagrywana programu "Jak Oni śpiewają", piosenkarka nie mogła oderwać się od będącej w ciąży Kasi Cichopek. "Edyta wierzy, że kobiety w ciąży roztaczają wokół siebie magiczną aurę, obdarzając swoim szczęściem innych" - czytamy. "Piosenkarka od dawna nie kryje się z tym, że chciałaby mieć drugie dziecko. Do...

 • Edyta Górniak: Moje dziecko umierało. Gwiazda opowiada o chorobie Allana Krupy

  Edyta Górniak chętnie dzieli się informacjami i szczegółami ze swojego życia prywatnego. Tym razem w jednej z rozmów opowiedziała o chorobie syna, która jej zdaniem mogła zakończyć się nawet jego śmiercią.

 • Edyta Górniak w "My Way" o kulisach swojego małżeństwa

  Niedawno ruszyła emisja programu "My Way", w którym Edyta Górniak pod czujnym okiem instruktorów uczy się jeździć samochodem. Podczas oglądania odcinków, polscy widzowie mogą nie tylko zobaczyć jak diva radzi sobie za kierownicą, ale także poznać szczegóły jej prywatnego życia. W trzecim odcinku show, piosenkarka zdradziła kulisy swojego małżeństwa. Jak się okazuje, tydzień przed ślubem Górniak...

 • Edyta Górniak w "My Way". Polały się łzy

  W środę, 30 października, ruszył długo wyczekiwany program z Edytą Górniak w roli głównej. "My Way" to reality show, w którym, jak się okazuje, polscy widzowie będą nie tylko oglądać, jak polska piosenkarka radzi sobie za kierownicą. Już w pierwszym odcinku fani piosenkarki mogli dowiedzieć się o swojej idolce nieco więcej. Gwiazda usiadła na wprost kamery i podzieliła się wieloma wzruszającymi...