• Informacje na temat:

  edyta górniak duety

Artykuły na temat: edyta górniak duety
 • Przebojowe duety

  ...różnicę, jaka dzieli ich umiejętności wokalne. Z kolei Ola Zienkiewicz i Piotr Polk wykonali "Dumkę na dwa serca" na miarę oryginalnego duetu Edyta Górniak - Mietek Szcześniak. Na scenie pojawił się też(...) wsparcie wokalne Agnieszki Włodarczyk. Niestety, aktor w tym odcinku program opuścił, za to na jego partnerce wręczono złotą płytę. Laura Samojłowicz i Artur Chamski zaśpiewali tak pięknie, że Edyta...

 • Edyta Górniak w duecie z Ewą Farną

  Edyta Górniak na jubileusz 25-lecia kariery przygotowuje sporo niespodzianek w ramach koncertowej "LoVe 2 LoVe". Ważnym elementem będą zaskakujące duety gwiazdy z innymi wykonawcami. Wokalistka potwierdziła, że w jednym z nich wystąpi z Ewą Farną.

 • "Hit, Hit, Hurra!": Artur Orzech prowadzącym, Edyta Górniak jurorką

  Artur Orzech i Marta Zalewska zostaną prowadzącymi dziecięcy talent show "Hit, Hit, Hurra!". Wcześniej poznaliśmy również jurorów programu. Według Wirtualnemedia.pl będą nimi Hirek Wrona, Edyta Górniak oraz nauczyciel śpiewu Bartek Caboń.

 • Edyta Górniak rusza w jubileuszową trasę

  Sporo niespodzianek przygotowała Edyta Górniak w związku z rozpoczynającą się trasą "Love 2 Love" z okazji 25-lecia jej działalności artystycznej.

 • "Hit, Hit, Hurra!" wystartował: Edyta Górniak wyściskała uczestniczkę

  .... Jako rodzic obserwujący rozwój emocjonalny i osobowościowy swojego syna, będę szczęśliwa mogąc doświadczyć pracy z dziećmi i młodzieżą" - mówiła jeszcze przed premierą Edyta Górniak , która w jury(...) Dąbkowskiej ("Kocham cię życie" Edyty Geppert) uczestniczkę wyściskała Edyta Górniak. Z kolei Hirek Wrona wręczył uczestniczce winylową płytę Edyty Geppert. Cała trójka jurorów nagrodziła Magdę owacją na...

 • Opole 2009: Poznaliśmy duety!

  TVP ujawniła pierwsze "SuperDuety" - wykonawców, którzy zaprezentują się w niedzielę, 14 czerwca, podczas 46. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

 • Zabójcze duety w "jak Oni śpiewają"

  ...odpowiednio w "Over The Rainbow" lub "Let The Sunshine". Specjalną musicalową niespodziankę przygotowuje także Edyta Górniak, która wróci do czasów "Metra", by zaśpiewać znany temat z tego musicalu...

 • Górniak bez honorarium

  To był wieczór spełnionych dziecięcych marzeń. Gwiazdy programu "jak Oni śpiewają" prezentowały swoje wokalne umiejętności specjalnie dla chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Polsat. Tym razem stawką w grze był dziecięcy uśmiech i Statuetka Serca. Na rzecz dzieci ze swojego honorarium zrezygnowała Edyta Górniak.

 • Muzyczne i filmowe gwiazdy o miłości

  Już w przyszły wtorek, 14 lutego, Walentynki, czyli Święto Zakochanych. A w poniedziałek, 6 lutego, do sklepów trafi druga część składanki "Ona i on", na której miłosne przeboje zaśpiewały znane duety muzyczno-aktorskie. W projekcie udział wzięli m.in. Edyta Górniak, Grażyna Wolszczak, Maciej Maleńczuk, Małgorzata Foremniak i Andrzej Piaseczny.

 • Duet Ibisza z Liszowską!

  Odcinka pełnego niespodzianek mogą spodziewać się widzowie "jak Oni śpiewają". W sobotę na scenie zaprezentują się duety byłych finalistów z poprzednich czterech edycji programu i obecnych uczestników show. A na deser wspólny występ prowadzących: Joanny Liszowskiej i Krzysztofa Ibisza!