• Informacje na temat:

  edyta górniak hymn

Artykuły na temat: edyta górniak hymn
 • ..."Mam pięć lat na ćwiczenie hymnu" - zapowiada Edyta Górniak.

 • Edyta Górniak: Kontrowersje wokół hymnu

  Nasza reprezentacja piłkarska rozpoczęła swój udział w mistrzostwach świata od porażki. Nie mniej emocji niż występ zawodników, wzbudził wśród widzów sposób wykonania polskiego hymnu przez Edytę Górniak. Wszyscy zadają sobie pytanie, jak to się stało, że wokalistka pojechała do Korei?

 • Lublinianin pozwał Edytę Górniak za hymn

  ...10 tys. zł zadośćuczynienia za straty moralne domaga się lublinianin, który pozwał Edytę Górniak za wykonanie hymnu narodowego przed meczem naszej reprezentacji z Koreą na mistrzostwach świata. Wniosek w tej sprawie wpłynął już do sądu.

 • Festiwal w Opolu 2018: Co zaśpiewa Edyta Górniak?

  Miecznikowski. Prowadzony przez Tomasza Kammela , Andrzeja Krzywego i Ifi Ude koncert "Od Opola do Opola" rozpocznie trzeci dzień festiwalu. Na scenie pojawią się tacy wykonawcy jak: Edyta Górniak(...) Korcz . Edyta Górniak wykona swój przebój nagrany z Donatanem - "Andromeda". "Super Express" informuje, że podczas występu towarzyszyć jej będą tancerze Agustina Egurroli . Wokalistka ponownie...

 • Edyta Górniak broni się

  Wykonanie we wtorek, 4 czerwca, przez Edytę Górniak narodowego hymnu przed meczem Polski z Koreą, podczas trwających obecnie mistrzostw świata w piłce nożnej, wzbudziło wiele kontrowersji. Zastrzeżenia dotyczyły przede wszystkim nazbyt daleko idącej interpretacji Mazurka Dąbrowskiego, który wokalistka zaśpiewała w bardzo wolnym tempie. Edyta Górniak twierdzi jednak, iż wykonała hymn "licząc na...

 • Edyta Górniak zaśpiewa na mundialu

  We wtorek, 4 czerwca, w koreańskim mieście Pusan, nasza piłkarska reprezentacja rozegra z Koreą Południową swój pierwszy mecz na mistrzostwach świata. Zanim jednak biało-czerwoni przystąpią do boju, na murawie pojawi się Edyta Górniak, która zaśpiewa polski narodowy hymn.

 • Edyta Górniak kończy 45 lat. Najważniejsze momenty w jej karierze

  To jedna z najczęściej nagradzanych i najpopularniejszych wokalistek w Polsce. 14 listopada Edyta Górniak kończy 45 lat. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć najważniejsze momenty w jej karierze.

 • Edyta Górniak masakruje przebój Metalliki

  Podczas gali Miss Polonia 2012 Edyta Górniak wykonała wielki przebój "Nothing Else Matters" amerykańskiej grupy Metallica.

 • Edyta Górniak: Tak to leciało!

  Jak Edyta Górniak uczy się tekstów piosenek? Za co uwielbia Andrzeja Rosiewicza i co sądzi o polskiej piłce nożnej?

 • Edyta Górniak: Kilka fajnych piosenek

  ...- Na razie mam kilka fajnych piosenek - tak Edyta Górniak odpowiedziała w Radiu RMF FM na pytanie o nową płytę.

Dyskusje na temat: edyta górniak hymn
 • Re: Serialowe wcielenia wielkich gwiazd polskiej piosenki

  "Od ponad ćwierć wieku Edyta Górniak jest niekwestionowanym numerem jeden polskiej piosenki". Kto pisze te artykuły? Jakim numerem jeden polskiej piosenki? Hymn lepiej nauczyła by się zaśpiewać, bo wstyd na cały świat nam przyniosła. Ale jaki kraj, taki "numer jeden". Jednym słowem OBCIACH.