• Informacje na temat:

  edyta górniak i bartosz

Artykuły na temat: edyta górniak i bartosz
 • Edyta Górniak znów bajkowa

  Na 10 listopada zaplanowana została data polskiej premiery hiszpańskiego filmu animowanego "Smocze wzgórze". Polską wersję tytułowej piosenki z tego filmu zaśpiewa Edyta Górniak. Nie jest to pierwsza tego typu produkcja wokalistki - piosenki wykonane przez Górniak towarzyszyły bajkom "Pocahontas" i "Mulan".

 • "The Voice Kids": Edyta Górniak swatką Allana. Udało się?

  Za nami kolejne dwa odcinki "The Voice Kids", w którym poza utalentowanymi uczestnikami walczącymi o uwagę trenerów zobaczyliśmy m.in. nieudane swatanie Allana Krupy, syna Edyty Górniak.

 • Edyta Górniak płakała wspominając nieżyjącego ojca

  Za nami kolejny odcinek trzeciej edycji "The Voice Of Poland". Program zakończył się występem Bartosza Kuśmierczyka, który przywołał u Edyty Górniak wspomnienia o zmarłym ojcu i doprowadził artystkę do łez.

 • "The Voice Of Poland": Edyta Górniak "ukradła" gwiazdę serialu "Barwy szczęścia"

  Edyta Górniak płakała, przeklinała i... "skradła" do swojej drużyny znaną z serialu "Barwy szczęścia" Olgę Jankowską. Co jeszcze wydarzyło się w kolejnym odcinku "The Voice Of Poland"?

 • "The Voice Of Poland": Edyta Górniak "ukradła" gwiazdę serialu "Barwy szczęścia"

  Edyta Górniak płakała, przeklinała i... "skradła" do swojej drużyny znaną z serialu "Barwy szczęścia" Olgę Jankowską. Co jeszcze wydarzyło się w kolejnym odcinku "The Voice Of Poland"?

 • "Hit, Hit, Hurra!" wystartował: Edyta Górniak wyściskała uczestniczkę

  .... Jako rodzic obserwujący rozwój emocjonalny i osobowościowy swojego syna, będę szczęśliwa mogąc doświadczyć pracy z dziećmi i młodzieżą" - mówiła jeszcze przed premierą Edyta Górniak , która w jury(...) Dąbkowskiej ("Kocham cię życie" Edyty Geppert) uczestniczkę wyściskała Edyta Górniak. Z kolei Hirek Wrona wręczył uczestniczce winylową płytę Edyty Geppert. Cała trójka jurorów nagrodziła Magdę owacją na...

 • Bartek Królik z debiutanckim albumem "Pan od muzyki"

  Bartek Królik - muzyk, kompozytor i producent muzyczny, do tej pory współpracował z wieloma polskimi gwiazdami m.in. z Sistars, Agnieszką Chylińską, Edytą Górniak, Natalią Kukulską czy z Krzysztofem Zalewskim - nagrał solowy, debiutancki album "Pan od muzyki".

 • Kto pojedzie na Eurowizję 2016?

  Do 8 lutego TVP przyjmowała zgłoszenia artystów chętnych do udziału w Konkursie Piosenki Eurowizji. Polskę w Sztokholmie reprezentować chcą m.in. Edyta Górniak, Margaret, Michał Szpak, Kasia Nova oraz Mariusz Wawrzyńczyk.

 • Chylińska najpiękniejsza?

  Wśród nominowanych do miana "Najpiękniejszych 2008" znaleźli się m.in. Agnieszka Chylińska, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Piotr Kupicha czy Sebastian Karpiel-Bułecka.

 • Zwycięzca "The Voice of Poland": Jak zaczynał Krzysztof Iwaneczko?

  Swoim pierwszym występem w "The Voice of Poland" doprowadził Edytę Górniak do łez. Zachwyty nad nim nie ustawały aż do końca edycji aż w końcu wygrał cały program. To bardzo krótkie podsumowanie losów Krzysztofa Iwaneczki w talent show. A jak wyglądały jego losy przed programem?