• Informacje na temat:

  edyta górniak i dariusz kordek

Artykuły na temat: edyta górniak i dariusz kordek
 • Dariusz Kordek: "Na wieki wieków amant"

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 55 lat.

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Górniak była zdradzana!

  Obecnie szczęśliwa mężatka Edyta Górniak ma za sobą kilka burzliwych związków. Wokalistka ujawniła, że w poprzednich relacjach była zdradzana - zarówno z kobietami, jak i mężczyznami.

 • Kordek już nie śpiewa

  Skończyła się przygoda muzyczna Dariusza Kordka w programie "jak Oni śpiewają". Aktor utracił szansę na Brylantowy Mikrofon i kontrakt płytowy. Na dodatek został brutalnie skrytykowany przez swoją ex-koleżankę?

 • "Metro": Janusz Józefowicz chce Edytę Górniak

  ...drugi z głównych bohaterów - Jan), Katarzyna Groniec (jako Anka), Dariusz Kordek, Michał Milowicz, Olaf Lubaszenko i Bogusław Linda.(...) do tego" - wyznaje Janusz Józefowicz w rozmowie z "Super Expressem". Reżyser chciałby zaangażować do swojego projektu Edytę Górniak , której kariera na dobre rozpoczęła się w "Metrze" - w pierwszej...

 • Szapołowska czy Kordek?

  ...najlepszy występ. Jestem w ich fanklubie" - zachwalała Ela Zapendowska. Zagrożeni zostali Grażyna Szapołowska i Dariusz Kordek. Z dalszej rywalizacji opadła Monika Dryl.(...), ale było fajnie" - komentowała Zapendowska. Olga Bończyk i Robert Rozmus zaimponowali Edycie Górniak. "Takiej prawdy, takiej miłości, takiej radości już dawno nie było"- stwierdziła piosenkarka...

 • Górniak bez honorarium

  To był wieczór spełnionych dziecięcych marzeń. Gwiazdy programu "jak Oni śpiewają" prezentowały swoje wokalne umiejętności specjalnie dla chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Polsat. Tym razem stawką w grze był dziecięcy uśmiech i Statuetka Serca. Na rzecz dzieci ze swojego honorarium zrezygnowała Edyta Górniak.

 • Górniak sama informowała media?

  Edyta Górniak sama przekazywała mediom informacje ze swego życia prywatnego, co miało zwiększać jej popularność - zeznała znajoma piosenkarki na procesie, jaki Górniak wytoczyła Piotrowi Krysiakowi za książkę o sobie.

 • Jak zaśpiewali?

  Są pierwsi "zagrożeni" w trzeciej edycji muzycznego show "Jak Oni śpiewają". O głosy widzów i przetrwanie walczą Joanna Kurowska i Dariusz Kordek.

 • Zając wygryzie Szapołowską?

  ..." - przycięła Elżbieta Zapendowska. Jurorzy byli mniej krytyczni wobec Szapołowskiej, która śpiewała "Takie Tango" Budki Suflera. "To było znakomite. Sześć punktów" - oceniła Edyta Górniak. Podczas(...) przemówieniu". Dariusz Kordek otrzymał od Medyńskiego brylantowego jokera, który zagwarantował mu kolejny odcinek. Kordek podczas programu zaśpiewał "Słodkiego miłego życia" grupy Kombi. "Słuchaj...

Zdjęcia na temat: edyta górniak i dariusz kordek