• Informacje na temat:

  edyta górniak i jej dziecko

Artykuły na temat: edyta górniak i jej dziecko
 • Edyta Górniak: Moje dziecko umierało. Gwiazda opowiada o chorobie Allana Krupy

  Edyta Górniak chętnie dzieli się informacjami i szczegółami ze swojego życia prywatnego. Tym razem w jednej z rozmów opowiedziała o chorobie syna, która jej zdaniem mogła zakończyć się nawet jego śmiercią.

 • Edyta Górniak w "My Way". Polały się łzy

  W środę, 30 października, ruszył długo wyczekiwany program z Edytą Górniak w roli głównej. "My Way" to reality show, w którym, jak się okazuje, polscy widzowie będą nie tylko oglądać, jak polska piosenkarka radzi sobie za kierownicą. Już w pierwszym odcinku fani piosenkarki mogli dowiedzieć się o swojej idolce nieco więcej. Gwiazda usiadła na wprost kamery i podzieliła się wieloma wzruszającymi...

 • Edyta Górniak debiutuje za kierownicą w programie "My Way" TVN: Dlaczego poślubiła Dariusza K.?

  Nie zabrakło łez wzruszenia i intymnych wyznań. Już w pierwszym odcinku nowego show "My Way" okazało się, że nie będzie to tylko program o tym, jak Edyta Górniak przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy. Co się jeszcze wydarzyło?

 • Krzysztof Skiba skrytykował Edytę Górniak. "Edyta na prezydenta!"

  Ostatnio głośno zrobiło się o Edycie Górniak ze względu na jej poglądy. Skrytykował ją lider zespołu Big Cyc, Krzysztof Skiba.

 • Edyta Górniak dementuje

  Edyta Górniak zdecydowała się na bezprecedensowe zdementowanie krążących od pewnego czasu plotek o jej rzekomej ciąży i romansie z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim. W specjalnym wywiadzie, jakiego udzieliła w tym tygodniu w Londynie telewizji Polsat, powiedziała, że na zabranie głosu na ten temat zdecydowała się ze względu na fakt, iż obraża się głowę państwa i jego rodzinę. Przy okazji...

 • Edyta Górniak okłamała TVP. "Przepraszam, że to mówię"

  O Edycie Górniak znów zrobiło się głośno. Tym razem przyznała się, że podczas przygotowań do Eurowizji okłamała Telewizję Polską.

 • Jessie Ware i Edyta Górniak gwiazdami finału "The Voice of Poland"

  Brytyjska wokalistka Jessie Ware oraz Edyta Górniak będą gwiazdami finałowego odcinka "The Voice of Poland", który zostanie wyemitowany 25 listopada.

 • Edyta Górniak adoptuje Cygankę?

  Według kolorowego pisma "Życie na gorąco", piosenkarka Edyta Górniak, matka Allanka, pragnie mieć jeszcze jedno dziecko. Ponoć artystka i jej mąż Dariusz Krupa poważnie myślą o adopcji cygańskiej dziewczynki.

 • Kuba Wojewódzki złośliwie odpowiada Edycie Górniak. Chodzi o szczepionki

  Ostatnie wypowiedzi Edyty Górniak na temat pandemii koronawirusa i szczepień wzbudziły kontrowersje.

 • Edyta Górniak w ciąży!

  Edyta Górniak jest w ciąży! Tym razem to nie dziennikarska kaczka, ale szczera prawda. Ojcem przyszłego dziecka 31-letniej wokalistki jest 27-letni gitarzysta Dariusz Krupa, muzyk sesyjny, współpracujący m.in. z Kayah i Mieczysławem Szcześniakiem. Dziecko ma przyjść na świat wiosną przyszłego roku.

Zdjęcia na temat: edyta górniak i jej dziecko