• Informacje na temat:

  edyta górniak i nowa miłość

Artykuły na temat: edyta górniak i nowa miłość
 • Edyta Górniak po 44 dniach wróciła na Instagrama: Odświeżyłam serce i pogłębiłam miłość

  ...44 dni trwał "detoks" Edyty Górniak od mediów społecznościowych.

 • Edyta Górniak o "The Voice Kids": Przeżywam razem z dziećmi

  Uwielbia wyzwania, więc gdy zaproponowano jej udział w nowym show, długo się nie wahała. Sama śpiewała już jako dziecko, dlatego "The Voice Kids" oznacza dla niej mnóstwo radości, ale i wzruszeń.

 • Piosenka Edyty Górniak promuje film „Dywizjon 303. Historia prawdziwa"

  Nowa piosenka Edyty Górniak "Tylko ty" promuje film „Dywizjon 303. Historia prawdziwa".

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak. Zobacz wideo

  ...odcinku (sobota 16 listopada, godz. 22:10) Ewelina Lisowska wcieli się w Edytę Górniak w jej przeboju "To nie ja!". "Edyta Górniak posiada nieprawdopodobny talent wokalny" - stwierdził Maciej Dowbor(...)) może przeznaczyć nagrodę na dowolny cel charytatywny. Jury "Twoja twarz brzmi znajomo" od dziewiątej edycji tworzą Kacper Kuszewski (popularny Marek z "M jak miłość"), mezzosopranistka...

 • Polskie płyty 2012: Walentynki z Górniak, Steczkowska później

  Wydawcy uchylili rąbka tajemnicy, jakich polskich płyt możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach. Nowe albumy szykują m.in. Andrzej Piaseczny, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska oraz prawdopodobnie Bajm, Hey czy Myslovitz.

 • 2011: Doda, Edyta czy Ich Troje?

  ...poddawać. We wrześniu 2010 roku rozstał się z kolejną żoną, wokalistką swojego zespołu Anią Wiśniewską. Zbyt długo nie był sam - u jego boku pojawiła się nowa miłość, Dominika Tajner-Idzik (córka prezesa(...) Plastic. A jeszcze Ania Dąbrowska, Alicja Janosz i może Edyta Górniak To oczywiście tylko wybrane przez nas propozycje. W ciągu najbliższych miesięcy nowe wydawnictwa planują wydać także m.in. Ania...

 • Górniak w "Tańcu z gwiazdami"!

  Edyta Górniak weźmie udział w nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Piosenkarka to na razie największa gwiazda 12. odsłony show.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Mniej "M jak miłość"

  Barbara Kurdej-Szatan jest zachwycona oglądalnością pierwszych odcinków serialu "W rytmie serca", w którym wciela się w postać szpitalnej pielęgniarki. Gwiazda nie rezygnuje również z pracy na planie "M jak miłość", choć ogranicza ją czasowo ze względu na próby do spektaklu "Chicago". Odbywają się one w Teatrze Variété, Barbara Kurdej-Szatan dzieli więc swój czas pracy między Warszawę a Kraków.

 • Jesień w TVP: Nowe twarze i powroty

  Edyta Górniak, Maria Sadowska i Agata Młynarska - to gwiazdy, które jesienią będą świecić pod szyldem Telewizji Polskiej. "Nowe" i "stare" twarze powitano oficjalnie na konferencji prasowej.

 • Disco polo w "Bitwie na głosy"

  Jako pierwszy z "Bitwą na głosy" pożegnał się zespół Natalii i Pauliny Przybysz. Widzów i jurorów zaskoczyła Edyta Górniak, która dla swojej drużyny wybrała discopolowy przebój "Jej czarne oczy" zespołu Ivan i Delfin.