• Informacje na temat:

  edyta górniak i wypadek syna

Artykuły na temat: edyta górniak i wypadek syna
 • Edyta Górniak w szpitalu!

  ..."Wczoraj Edyta Górniak uległa wypadkowi. Z podejrzeniem złamania żeber i urazu kręgosłupa trafiła do szpitala" - poinformowała Maja Sablewska, menadżerka Edyty Górniak. Dalszy udział wokalistki w programie "Taniec z gwiazdami" stoi pod znakiem zapytania.

 • Górniak i Krupa publicznie piorą brudy

  Edyta Górniak oskarżyła byłego męża, Dariusza Krupę, o nieupilnowanie ich 8-letniego syna Allana. Krupa odgryzł się, zarzucając piosenkarce działanie pod publiczkę. A wszystko to na łamach tabloidu.

 • Dariusz K.: Wypadek, który przekreślił wszystko

  Był menedżerem największych gwiazd w naszym kraju, a ponadto wraz z Edytą Górniak tworzył jedną z najpopularniejszych par w Polsce. Teraz Dariusz K. odsiaduje wyrok 7 lat więzienia za śmiertelnie potrącenie kobiety. Tam też obchodzi swoje 40. urodziny.

 • Dobro znane i nieznane - Rywin i Snowman

  ...realizacja jednego z jego programów. Tym samym ugruntuję swoją bezczelność i chamstwo na dobre. * * * Podczas debaty telewizyjnej wiceszefowa "Faktu" mówi, że o Edycie Górniak można pisać wszystko(...) teraz czuje Górniak, kiedy poniewieracie nią niemal codziennie. Niech pani sobie to wyobrazi". * * * Prawo powinno określić, co to znaczy być osobą publiczną. Precyzyjnie. Że np. prezydent, wojewoda...