• Informacje na temat:

  edyta górniak jak sie zmienila

Artykuły na temat: edyta górniak jak sie zmienila
 • Edyta Górniak w "My Way". Polały się łzy

  W środę, 30 października, ruszył długo wyczekiwany program z Edytą Górniak w roli głównej. "My Way" to reality show, w którym, jak się okazuje, polscy widzowie będą nie tylko oglądać, jak polska piosenkarka radzi sobie za kierownicą. Już w pierwszym odcinku fani piosenkarki mogli dowiedzieć się o swojej idolce nieco więcej. Gwiazda usiadła na wprost kamery i podzieliła się wieloma wzruszającymi...

 • Edyta Górniak debiutuje za kierownicą w programie "My Way" TVN: Dlaczego poślubiła Dariusza K.?

  Nie zabrakło łez wzruszenia i intymnych wyznań. Już w pierwszym odcinku nowego show "My Way" okazało się, że nie będzie to tylko program o tym, jak Edyta Górniak przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy. Co się jeszcze wydarzyło?

 • Edyta Górniak: Moje dziecko umierało. Gwiazda opowiada o chorobie Allana Krupy

  Edyta Górniak chętnie dzieli się informacjami i szczegółami ze swojego życia prywatnego. Tym razem w jednej z rozmów opowiedziała o chorobie syna, która jej zdaniem mogła zakończyć się nawet jego śmiercią.

 • Edyta Górniak kończy 45 lat. Najważniejsze momenty w jej karierze

  To jedna z najczęściej nagradzanych i najpopularniejszych wokalistek w Polsce. 14 listopada Edyta Górniak kończy 45 lat. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć najważniejsze momenty w jej karierze.

 • Edyta Górniak o "Andromedzie": Wiedziałam, że to jest to

  ...24 listopada do sieci trafił nowy singel Edyty Górniak pt. "Andromeda". Za jego produkcję odpowiedzialny był Donatan, natomiast tekst napisała Cleo. Troje twórców o nowej piosence opowiedziało także Interii.

 • Doda o Edycie Górniak: "Zawistna"

  Komentarz Edyty Górniak, który określiła przebój Dody "Szansa" jako "durną piosenkę", nie pozostał bez echa...

 • Edyta Górniak nie boi się kibiców

  Edyta Górniak po raz kolejny stała się ofiarą medialnego zamieszania. Tym razem spowodowane zostało ono niefortunnym oświadczeniem firmy AMS Concerts, dotyczącym przełożenia na inny termin dwóch koncertów wokalistki w Szczecinie i Poznaniu. Organizatorzy obu występów stwierdzili, iż odwołali je w trosce o bezpieczeństwo artystki i publiczności. Z kolei wytwórnia Pomaton EMI poinformowała nas, iż...

 • Edyta Górniak apeluje do mediów: "Globalne zidiocenie"

  ..."Moim zdaniem nadszedł już czas na zmianę" - napisała na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Edyta Górniak. Wokalistka apeluje do przedstawicieli mediów, odnosząc się prawdopodobnie do głośno komentowanego zaatakowania dziennikarki Agnieszki Szulim przez Dodę.

 • Edyta Górniak: Nowy singel i teledysk

  Zgodnie z przypuszczeniami płyta "Perła", najnowsze dzieło Edyty Górniak, po dwóch tygodniach od premiery znalazła się na pierwszym miejscu listy najchętniej kupowanych w naszym kraju albumów. Tymczasem w stacjach radio wych i telewizyjnych pojawił się drugi singel promujący to wydawnictwo. Znalazła się na nim kompozycja "Nie proszę o więcej", która jednak nie pojawi się na antenie Radia Zet.

 • Maryla Rodowicz o Edycie Górniak: "Ma ogromny problem"

  Maryla Rodowicz surowo ocenia karierę Edyty Górniak i krytykuje wymagania piosenkarki.