• Informacje na temat:

  edyta górniak jej dom

Artykuły na temat: edyta górniak jej dom
 • Edyta Górniak ponownie gwiazdą balu Marcina Gortata w Los Angeles

  Edyta Górniak znowu uświetni Polish Heritage Night w Los Angeles - bal charytatywny organizowany przez fundację Marcina Gortata. Na wydarzeniu pojawią się również m.in. Maciej Musiał i Rafał Zawierucha.

 • Edyta Górniak pokazała rodzinny dom. W takich warunkach spędziła dzieciństwo

  Edyta Górniak jak dotąd nie mówiła wiele o miejscu, z którego pochodzi i o tym, jak wyglądało jej życie, kiedy była dzieckiem. Niedawno gwiazda odwiedziła rodzinne strony i nagrała filmik, na którym pokazała fanom, jak wygląda dziś jej pierwszy dom, podzieliła się też kilkoma wspomnieniami z nim związanymi.

 • Edyta Górniak wróci do "The Voice of Poland" i "My Way"? Propozycje dla wokalistki z TVP i TVN

  Jesienią Edyta Górniak zagości w dwóch konkurencyjnych stacjach? Według nieoficjalnych informacji, wokalistka otrzymała propozycje występów w "The Voice of Poland" (TVP2) i "My Way" (TVN).

 • Edyta Górniak przed finałem "My Way" w TVN. Premiera piosenki "My Way" z Gromee'em

  W środę wieczorem (18 grudnia) TVN pokaże finałowy odcinek programu "My Way", w którym Edyta Górniak przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy. Z tej okazji wokalistka wypuściła właśnie piosenkę o tytule "My Way".

 • Edyta Górniak w "My Way". Polały się łzy

  W środę, 30 października, ruszył długo wyczekiwany program z Edytą Górniak w roli głównej. "My Way" to reality show, w którym, jak się okazuje, polscy widzowie będą nie tylko oglądać, jak polska piosenkarka radzi sobie za kierownicą. Już w pierwszym odcinku fani piosenkarki mogli dowiedzieć się o swojej idolce nieco więcej. Gwiazda usiadła na wprost kamery i podzieliła się wieloma wzruszającymi...

 • Edyta Górniak zdradzi swoje intymne sekrety

  Pod koniec października rozpocznie się akustyczna trasa koncertowa Edyty Górniak.

 • Edyta Górniak debiutuje za kierownicą w programie "My Way" TVN: Dlaczego poślubiła Dariusza K.?

  Nie zabrakło łez wzruszenia i intymnych wyznań. Już w pierwszym odcinku nowego show "My Way" okazało się, że nie będzie to tylko program o tym, jak Edyta Górniak przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy. Co się jeszcze wydarzyło?

 • Edyta Górniak dementuje

  Edyta Górniak zdecydowała się na bezprecedensowe zdementowanie krążących od pewnego czasu plotek o jej rzekomej ciąży i romansie z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim. W specjalnym wywiadzie, jakiego udzieliła w tym tygodniu w Londynie telewizji Polsat, powiedziała, że na zabranie głosu na ten temat zdecydowała się ze względu na fakt, iż obraża się głowę państwa i jego rodzinę. Przy okazji...

 • Edyta Górniak topless. Zmysłowe wideo robi furorę w sieci

  Z okazji walentynek Edyta Górniak na swoim instagramowym profilu opublikowała wyjątkowo zmysłowy film. Krótkie nagranie, na którym rozbiera się przed obiektywem w takt przeboju "Yummy", podbiło serca internautów.

 • "Big Brother" wystartuje z Edytą Górniak

  Już w piątek 13 września na antenie TVN7 zadebiutuje drugi sezon reality show "Big Brother". Do domu Wielkiego Brata ponownie wejdzie szesnastu uczestników. Kim są śmiałkowie, którzy zgłosili się do programu, przekonamy się podczas piątkowej "Big Brother Areny". Wieczór uświetni występ Edyty Górniak.