• Informacje na temat:

  edyta górniak jej faceci

Artykuły na temat: edyta górniak jej faceci
 • Edyta Górniak robi sobie detoks. "Nie, nie szukam faceta"

  Na Facebooku Edyta Górniak opublikowała komunikat, w którym poinformowała, że na razie nie będzie aktywna w mediach społecznościowych.

 • Edyta Górniak o relacji z synem i powrocie do Polski

  ..."Po takim może trochę traumatycznym dzieciństwie, Allan nabierał potrzeby chronienia nas obojga jako mężczyzna. Czuje, że jest jedynym facetem przy mnie" – mówi Edyta Górniak, która właśnie z uwagi na syna postanowiła wrócić do Polski z Los Angeles.

 • Edyta Górniak w "My Way" TVN. W programie pojawi się także Allan Krupa

  W zapowiadanym już przez nas nowym show TVN "My Way" Edyta Górniak będzie uczyć się jazdy samochodem. Okazuje się, że na planie towarzyszyć jej będzie syn, 15-letni Allan Krupa.

 • Edyta Górniak opowiedziała o swojej walce ze strachem. "Nienawidzę tego..."

  Edyta Górniak będzie się uczyła jeździć w nowym programie TVN "My Way". Do tej pory gwiazda bała się prowadzić, teraz jednak postanowiła przełamać lęk i popracować nad swoim strachem, co jak przyznała, nie było proste. "Nienawidzę tego prawa jazdy" - stwierdziła wokalistka.

 • Rozstanie przez Edytę Górniak?

  ...zmysłowa i uwodzicielska Edyta Górniak (38), Lenka zjawiła się w Warszawie na dłużej. Wolała dmuchać na zimne? - Od razu złapałam z nią nić porozumienia - zapewniała wprawdzie o swojej sympatii do Edyty, ale przecież nie mogło ujść jej uwadze, że Jan tę partnerkę traktuje w szczególny sposób. Gdy diwa spadła ze schodów, on pierwszy zjawił się przy jej szpitalnym łóżku i wspierał ją, a gdy wróciła na...

 • Edyta Górniak wygrała proces!

  W warszawskim sądzie okręgowym zapadł wyrok w sprawie Edyta Górniak kontra "Super Express". Sąd uznał, że gazeta naruszyła dobra osobiste wokalistki i jej męża Dariusza Krupy, przez co musi im zapłacić odpowiednio 55 tysięcy i 20 tys. zł. Wyrok nie jest prawomocny, a pozwani prawdopodobnie złożą odwołanie.

 • Górniak była zdradzana!

  Obecnie szczęśliwa mężatka Edyta Górniak ma za sobą kilka burzliwych związków. Wokalistka ujawniła, że w poprzednich relacjach była zdradzana - zarówno z kobietami, jak i mężczyznami.

 • Polskie płyty 2012: Walentynki z Górniak, Steczkowska później

  Wydawcy uchylili rąbka tajemnicy, jakich polskich płyt możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach. Nowe albumy szykują m.in. Andrzej Piaseczny, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska oraz prawdopodobnie Bajm, Hey czy Myslovitz.

 • "Nie ma żadnych ograniczeń"

  ...artyści, jak: Edyta Górniak, Peja/SLU, Nergal/ Behemoth, Anna Maria Jopek, Docent/ Vader, O.S.T.R. czy Agressiva 69. Niektórzy uważają, że był to milowy krok w zasypywaniu przepaści dzielących poszczególne...

 • Michael Buble nie zaśpiewa, dopóki jego syn nie wyzdrowieje?

  ...współpracujący z Edytą Górniak ), przyznał, że gwiazdor nie będzie śpiewał do momentu, aż jego synkowi się nie polepszy. Przypomnijmy, że wokalista po ujawnieniu informacji o chorobie synka...