• Informacje na temat:

  edyta górniak już nie zatańczy

Artykuły na temat: edyta górniak już nie zatańczy
 • Niklińska już nie zatańczy

  W ósmym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Maria Niklińska i Tomasz Barański. Para, która w niedzielę, 31 października, zatańczyła cha-chę, zdobyła zbyt mało głosów od widzów, aby pozostać w programie.

 • Gołota już nie zatańczy!

  Andrzej Gołota zakończył swoją przygodę z "Tańcem z gwiazdami". Popularny bokser i jego taneczna partnerka Magdalena Soszyńska-Michno odpali w niedzielę, 7 listopada, z programu.

 • Korzeniowski już nie zatańczy

  Trzynastka okazała się pechowa dla Roberta Korzeniowskiego, który z takim właśnie numerem występował wraz z Anną Głogowską w 12. edycji "Tańca z gwiazdami". W niedzielę, 19 września, para pożegnała się z programem.

 • "TzG": Kto zatańczy, a kto nie!

  Już za kilka tygodni na parkiet "Tańca z gwiazdami" wejdą kolejne pary. Trwają spekulacje, kto w zbliżającej się, 12. już edycji programu powalczy o Kryształową Kulę.

 • Kto zatańczy najlepiej?

  W drugim odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" na parkiecie będą rywalizowały panie. Która okaże się najlepsza? Zobaczymy m.in. tańczącą Edytę Górniak, Patrycję Kazadi, Dorotę Zawadzką i Marię Niklińską.

 • Górniak nie opuści Klimenta!

  ...- Janek, praca z tobą to ogromne szczęście - takimi słowami zalana łzami Edyta Górniak (38 l.) dziękowała Janowi Klimentowi (37 l.) za wspólny czas spędzony na próbach i parkiecie "Tańca z gwiazdami".

 • Górniak odpadła z "Tańca..."!

  W półfinale 12. edycji "Tańca z gwiazdami" z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Edyta Górniak i Jan Kliment. Para zdobyła zbyt mało głosów, aby pozostać w programie. Do finału awansowali Monika Pyrek i Robert Rowiński oraz Paweł Staliński i Izabela Janachowska.

 • Górniak: Taniec zmienił wszystko

  ..."Taniec zmienił wszystko" - tymi słowami Edyta Górniak podsumowała swój udział w programie "Taniec z gwiazdami". Dla piosenkarki półfinałowy odcinek TVN-owskiego show okazał się ostatnim. Największa gwiazda 12. edycji programu została pokonana przez Pawła Stalińskiego i Monikę Pyrek.

 • Pani minister już nie tańczy

  Dorota Zawadzka i Czarek Olszewski. "Dałaś naprawdę czadu" - zawołał Galiński. Para otrzymała 28 punktów. Edyta Górniak i Jan Kliment musieli zmierzyć się z pasodoble. "Nie podobałaś mi się w obrotach(...) Galiński. Andrzej Deskur i Kasia Krupa zatańczyli foxtrota, który spodobał się jurorom - ocenili go na 36 punktów. "Tańczyłeś prawdziwie, nie oszukiwałeś" - wyznała Iwona Szymańska-Pavlović. Dużo...

 • Pyrek: Czuję się, jakbym już wygrała

  Monika Pyrek od kilku odcinków święci triumfy w "Tańcu z gwiazdami". Sportsmenka przyznaje, że nie myśli o finale, ale jak zapewnia: "walczy o każdy odcinek".