• Informacje na temat:

  edyta górniak koncerty

Artykuły na temat: edyta górniak koncerty
 • Edyta Górniak odwołuje koncerty

  Edyta Górniak, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która niedawno stała się obiektem krytyki mediów i kibiców po kontrowersyjnym wykonaniu naszego narodowego hymnu przed meczem z Koreą, zdecydowała się odwołać swoje najbliższe koncerty. Powody tej decyzji są trochę niejasne.

 • Gdzie pojawi się Edyta Górniak?

  W plotkarskich mediach rozpoczęła się akcja szukania Edycie Górniak pracy w telewizji. Sama zainteresowana nie komentuje gazetowych doniesień.

 • Edyta Górniak o synu Allanie: Zawsze ma moje wsparcie

  Edyta Górniak w rozmowie z Interią opowiedziała o wsparciu, jakiego udziela swojemu synowi Allanowi, który zdecydował się na uczęszczanie do polskiego liceum wojskowego. - Kocham go i będę go wspierała dopóki nikomu nie będzie robił krzywdy - mówi wokalistka.

 • Udręczona Edyta Górniak

  ..."Strasznie mi przykro, że mój rodzinny kraj tak traktuje moją osobę" - powiedziała w nowym wywiadzie Edyta Górniak. Wokalistka podtrzymała swą decyzję o wycofaniu się z życia publicznego, ogłoszoną parę tygodni temu w emocjonalnym liście na własnej stronie internetowej. Ewentualną przyszłą płytę Górniak ma zamiar wydać wyłącznie za granicą.

 • Edyta Bartosiewicz z Edytą Górniak na jednej scenie!

  ...9 października w Poznaniu gościem Edyty Górniak będzie Edyta Bartosiewicz.

 • Jessie Ware i Edyta Górniak gwiazdami finału "The Voice of Poland"

  Brytyjska wokalistka Jessie Ware oraz Edyta Górniak będą gwiazdami finałowego odcinka "The Voice of Poland", który zostanie wyemitowany 25 listopada.

 • Edyta Górniak w akustycznej trasie. Ponad 50 osób w akcji

  Za nami pierwsza połowa akustycznej trasy koncertowej Edyty Górniak.

 • Edyta Górniak o "The Voice Kids": Przeżywam razem z dziećmi

  Bez emocji się nie obejdzie - Edyta Górniak wiedziała to, gdy tylko poznała młodych uczestników show. Już wcześniej, w 2016 roku oceniała zdolne dzieciaki w programie "Hit Hit Hurra!", więc ma(...) głos plasuje Edytę Górniak wśród takich talentów jak Whitney Houston, Celine Dion czy Mariah Carey. Podobnie jak dla zagranicznych gwiazd, tak i dla naszej wokalistki scena, koncerty i fani są...

 • Festiwal w Opolu: Edyta Górniak w roli głównej ("Od Opola do Opola")

  ...głównej pojawiła się Edyta Górniak , która zaśpiewała trzy piosenki: "Kasztany", "To nie ja" oraz "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. Ten ostatni utwór został nagrodzony w Opolu pół wieku temu(...)Ostatnimi akcentami 54. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu są niedzielne koncerty "Od Opola do Opola" i "After Party". "Chcemy powrócić do koncertów galowych. Kiedyś była taka tradycja...

 • Edyta Górniak w duecie z Liroyem!

  Już niebawem powinniśmy usłyszeć nową piosenkę jednego z bardziej nietypowych duetów na polskiej scenie muzycznej. Do wspólnych nagrań szykują się bowiem Edyta Górniak i Liroy! Oboje chcą wejść do studia zaraz po powrocie wokalistki z koncertów w Stanach Zjednoczonych.