• Informacje na temat:

  edyta górniak nowy klip

Artykuły na temat: edyta górniak nowy klip
 • Doda i Edyta Górniak pokłócą się o daty premiery płyt?

  Według informacji "Faktu" obie wokalistki chcą wydać swój nowy materiał w tym samym czasie.

 • Fani Edyty Górniak zrobili dla niej teledysk

  W sieci opublikowano nieoficjalny teledysk do piosenki "Nie zapomnij" Edyty Górniak. Klip przygotowali fani wokalistki w podziękowaniu za jej działalność artystyczną.

 • Pamiętacie "Zakazany owoc" (nowy klip Krzysztofa Antkowiaka)?

  Co słuchać u wokalisty Krzysztofa Antkowiaka? Znany z przeboju "Zakazany owoc" piosenkarz zaprezentował nowy klip do utworu "Good".

 • Sylwester i Nowy Rok przed telewizorem

  W ostatnią noc 2010 roku muzyczny bój o widza tradycyjnie stoczą Dwójka i Polsat - obie stacje na swoich antenach będą transmitować duże imprezy plenerowe. Pozostałe kanały w Sylwestra stawiają głównie na filmy, których nie zabraknie także w Nowy Rok.

 • Andrzej Mrozek: Nigdzie nie czuję się tak jak na scenie

  Edyta Górniak żałowała, że nie poznała się na jego talencie w "The Voice of Poland". Mimo że z programu odpadł bardzo szybko, wiele osób zapamiętało go jako uzdolnionego wokalistę. W zupełnie nowej odsłonie Andrzej Mrozek zaprezentował się EP-ką "Międzysmak", a nam opowiedział m.in. o pracy nad materiałem i szukaniu swojego miejsca na muzycznej scenie.

 • Dawid Kwiatkowski: Modlitwa o lepsze jutro (zobacz teledysk "Sam 1.0")

  Teledysk do singla "Sam 1.0" zapowiada nowy album jurora "The Voice Kids" Dawida Kwiatkowskiego.

 • Alicja Szemplińska: To moja wewnętrzna droga. Zobacz teledysk "Gdzieś"

  Polska reprezentantka na odwołaną przez pandemię koronawirusa Eurowizję 2020 Alicja Szemplińska prezentuje nowy teledysk "Gdzieś".

 • Feel: Jest nadzieja

  Jeszcze przed świętami zespół Feel nagrał nowy utwór "Urodziny" . Teledysk do tej piosenki możecie już zobaczyć na stronach INTERIA.PL!

 • Opole: Na początek "Debiuty"

  ...udało się zrobić kariery, jak i gwiazdy polskiej sceny muzycznej - w tym Edyta Górniak, Justyna Steczkowska i Katarzyna Skrzynecka. Laureat i zdobywcy wyróżnień, wystąpią na scenie opolskiego(...) chętnie standardy bluesowe i rockowe. Na stropnach INTERIA.PL możecie obejrzeć klip Revolucji do piosenki "Młodość" Hype Zespół Hype istnieje pięć lat, jest laureatem Festiwalu Rockowego...

 • Hitowy girlsband, Chylińska i...

  Podczas uroczystości wystąpią także: Alexandra Burke, Agnieszka Chylińska, Feel, Robert Gawliński, Edyta Górniak, Kayah, Kasia Kowalska, Paweł Kukiz, Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska, Maryla(...) członkini - Jade Ewen, która reprezentowała Wielką Brytanię podczas konkursu Eurowizji w 2009 roku. 8 marca do sklepów trafi nowy album Sugbabes zatytułowany "Sweet 7". Zobacz klip do singla "About A Girl...