• Informacje na temat:

  edyta górniak ostatnie zdjęcia

Artykuły na temat: edyta górniak ostatnie zdjęcia
 • Kuba Wojewódzki złośliwie odpowiada Edycie Górniak. Chodzi o szczepionki

  Ostatnie wypowiedzi Edyty Górniak na temat pandemii koronawirusa i szczepień wzbudziły kontrowersje.

 • Edyta Górniak przed finałem "My Way" w TVN. Premiera piosenki "My Way" z Gromee'em

  W środę wieczorem (18 grudnia) TVN pokaże finałowy odcinek programu "My Way", w którym Edyta Górniak przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy. Z tej okazji wokalistka wypuściła właśnie piosenkę o tytule "My Way".

 • Gdzie pojawi się Edyta Górniak?

  W plotkarskich mediach rozpoczęła się akcja szukania Edycie Górniak pracy w telewizji. Sama zainteresowana nie komentuje gazetowych doniesień.

 • Edyta Górniak pokazała rodzinny dom. W takich warunkach spędziła dzieciństwo

  Edyta Górniak jak dotąd nie mówiła wiele o miejscu, z którego pochodzi i o tym, jak wyglądało jej życie, kiedy była dzieckiem. Niedawno gwiazda odwiedziła rodzinne strony i nagrała filmik, na którym pokazała fanom, jak wygląda dziś jej pierwszy dom, podzieliła się też kilkoma wspomnieniami z nim związanymi.

 • Edyta Górniak kontratakuje

  ...27 października Sąd Okręgowy w Warszawie wydał dziennikowi "Fakt" zakaz publikowania jakichkolwiek tekstów i zdjęć związanych z Edytą Górniak. Wokalistka do tej pory nie wypowiedziała się na ten temat, ale przygotowała już stosowne oświadczenie. Sprawę skomentował natomiast Dariusz Krupa, jej życiowy partner, ojciec ich syna Allana.

 • Festiwal w Opolu 2019: Edyta Górniak trafiła do szpitala. Co się stało?

  Występ Edyty Górniak na Festiwalu w Opolu został odwołany. Wokalistka zasłabła po próbie i skarżyła się na bóle w klatce piersiowej. Gwiazda trafiła do szpitala z podejrzeniem zawału serca. Informację o odwołanym koncercie potwierdził podczas transmisji telewizyjnej Tomasz Kammel.

 • Edyta Górniak ujawnia zdjęcia i klip

  Edyta Górniak opublikowała teledysk do piosenki "Sens-Is", który zapowiada otwarcie nowego rozdziału w życiu zawodowym wokalistki. W klipie można zobaczyć fotografie z ostatnich wakacji gwiazdy.

 • Edyta Górniak: Odsłoniłam twarz człowieka

  Edyta Górniak znana jest ze swoich bardzo emocjonalnych wystąpień i wypowiedzi. Gdy pod koniec października zmarł jej pierwszy menedżer Wiktor Kubiak, wokalistka wrzuciła do sieci film, w którym roztrzęsiona i zapłakana wspominała bliskiego przyjaciela sprzed lat.

 • Edyta Górniak: To koniec!

  ..."Nie mam już najmniejszej ochoty śpiewać i tworzyć dla ludzi" - napisała na swej oficjalnej stronie internetowej Edyta Górniak. Wokalistka ogłasza całkowite wycofanie się z życia publicznego. Winę za większość nieszczęść, jakie ją spotkały, zrzuca na dziennikarzy.

 • Maryla Rodowicz: Edyta Górniak jest drażliwa, trzeba uważać, co się o niej mówi

  Jakiś czas temu w mediach pojawiły się plotki na temat konfliktu między Marylą Rodowicz a Edytą Górniak. Wokalistka skomentowała w wywiadzie swoje relacje z jurorką "The Voice of Poland".