• Informacje na temat:

  edyta górniak oświadczenie

Artykuły na temat: edyta górniak oświadczenie
 • Edyta Górniak: Antywojenne oświadczenie

  Edyta Górniak, za pośrednictwem swojej strony internetowej, podzieliła się z fanami opinią na temat konfliktu w Iraku. Wokalistka zdecydowanie sprzeciwia się wojnie, zachęca jednak fanów, by myśli o niej nie paraliżowały ich codziennego życia.

 • Edyta Górniak bała się o swoje bezpieczeństwo. Odwołany koncert w Czarnkowie

  Ze względu na brak spełnionych wymagań BHP swój koncert w Czarnkowie w ostatniej chwili odwołała Edyta Górniak.

 • Edyta Górniak w szpitalu!

  ..."Wczoraj Edyta Górniak uległa wypadkowi. Z podejrzeniem złamania żeber i urazu kręgosłupa trafiła do szpitala" - poinformowała Maja Sablewska, menadżerka Edyty Górniak. Dalszy udział wokalistki w programie "Taniec z gwiazdami" stoi pod znakiem zapytania.

 • Edyta Górniak kontratakuje

  ...27 października Sąd Okręgowy w Warszawie wydał dziennikowi "Fakt" zakaz publikowania jakichkolwiek tekstów i zdjęć związanych z Edytą Górniak. Wokalistka do tej pory nie wypowiedziała się na ten temat, ale przygotowała już stosowne oświadczenie. Sprawę skomentował natomiast Dariusz Krupa, jej życiowy partner, ojciec ich syna Allana.

 • Udręczona Edyta Górniak

  ..."Strasznie mi przykro, że mój rodzinny kraj tak traktuje moją osobę" - powiedziała w nowym wywiadzie Edyta Górniak. Wokalistka podtrzymała swą decyzję o wycofaniu się z życia publicznego, ogłoszoną parę tygodni temu w emocjonalnym liście na własnej stronie internetowej. Ewentualną przyszłą płytę Górniak ma zamiar wydać wyłącznie za granicą.

 • Edyta Górniak zwolniła menedżerkę

  Do redakcji portalu INTERIA.PL dotarło oficjalne oświadczenie Edyty Górniak w sprawie zakończenia przez wokalistkę współpracy z menedżerką Mają Sablewską.

 • Edyta Górniak: Kontrowersje wokół hymnu

  Nasza reprezentacja piłkarska rozpoczęła swój udział w mistrzostwach świata od porażki. Nie mniej emocji niż występ zawodników, wzbudził wśród widzów sposób wykonania polskiego hymnu przez Edytę Górniak. Wszyscy zadają sobie pytanie, jak to się stało, że wokalistka pojechała do Korei?

 • Edyta Górniak w piaskownicy

  Prawdziwą burzę wywołało oświadczenie Edyty Górniak, zamieszczone parę dni temu na jej internetowej stronie. Wokalistka oświadcza w nim w mało wyszukanym stylu, że nie chce się jej już śpiewać, dziennikarzy nazywa "pier***onymi szczurami", a siebie samą porównuje do Niemena. "To postawa rodem z piaskownicy" - to stwierdzenie Krzysztofa Skiby, lidera zespołu Big Cyc, należy do najłagodniejszych...

 • Edyta Górniak odrzuciła gotowy teledysk

  Na początku maja miał się pojawić klip ilustrujący singel "Nie zapomnij" Edyty Górniak. Jednak wokalistka zdecydowała się nie publikować tego wideo.

 • Edyta Górniak ukrywała prawdę o swoim związku

  Edyta Górniak ujawniła, że jej związek z Piotrem Schrammem zakończył się już przed rokiem!