• Informacje na temat:

  edyta górniak paparazzi

Artykuły na temat: edyta górniak paparazzi
 • W nocy z wtorku na środę (12-13 kwietnia) doszło do kolejnego spięcia pomiędzy Edytą Górniak a dziennikarzami gazety "Fakt". Piosenkarka oskarżyła ich o napaść i skierowała sprawę do prokuratury.

 • Popularna piosenkarkę Edytę Górniak najprawdopodobniej będziemy mogli zobaczyć w serial u "Niania". Gwiazda wzięła udział w nagraniu jednego odcinka "Niani". "Jej rola nie ograniczała się do aktorstwa, ale również pojawiły się elementy wokalne i taneczne" - czytamy.

 • Popularna piosenkarkę Edytę Górniak najprawdopodobniej będziemy mogli zobaczyć w serial u "Niania". Gwiazda wzięła udział w nagraniu jednego odcinka "Niani". "Jej rola nie ograniczała się do aktorstwa, ale również pojawiły się elementy wokalne i taneczne" - czytamy.

 • Ci źli paparazzi...

  ...ochrony wizerunku to fikcja - tabloidy przegrane procesy mają wliczone w koszty działalności. Dzięki temu to właśnie paparazzi i pozostali fotoreporterzy pracujący w show-biznesie są wyjątkowo(...) więcej na tym, by na każde pytanie odpowiadać: "pomidor". Podobną zabawę preferują nasi paparazzi. Z tym, że w roli pomidora występuje Doda. Ulubiony obiekt do uwieczniania? Doda. Najbardziej...

 • N. Kukulska: Atak paparazzich

  Jeszcze nie tak dawno sporo mówiło się o Edycie Górniak, która wypowiedziała wojnę mediom, a szczególnie dwóm gazetom. Oskarżała je o chamstwo i brak poszanowania prawa do prywatności. Jednak nawet skierowanie sprawy do sądu nie ostudziło zapału żądnych sensacji paparazzich. Z podobnymi problemami ostatnio spotkała się także Natalia Kukulska, która 4 maja urodziła córkę Anię.

 • Dariusz K. płakał, gdy prowadzono go do aresztu

  Jak wynika z relacji tabloidów, do byłego męża Edyty Górniak Dariusza K. powoli dociera, czego się dopuścił.

 • Koniec "Tańca z gwiazdami"?

  ...też plotka rskie pisma i paparazzi. Na początku ten szum zwiększał oglądalność. Teraz szkodzi, gdyż wiele prawdziwych gwiazd właśnie z powodu tabloidów i paparazzi krążących wokół parkietu odmawia udziału w programie. Zrobili to już Maciej Zakościelny, Paweł Małaszyński, Małgorzata Kożuchowska, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Borys Szyc, Agnieszka Dygant, Joanna Brodzik i wiele innych osób.

 • Brodzik wygrała z "Faktem"

  ..." wygrała również Edyta Górniak. Wokalistka złożyła w sądzie wniosek o zakazanie gazetom publikowania informacji na temat niej samej oraz jej rodziny. Sąd przychylił się do tej prośby, ale dziennik złożył(...), m.in. kiedy wychodzą z warszawskiej restauracji Paparazzi oraz kiedy znajdują się pod domem aktorki. Na fotografiach widać m.in. jak aktorka siedzi na chodniku. Są one opatrzone ironicznymi podpisami...

 • Marczuk romansuje z Klimentem?

  ...i Marcina Hakiela oraz Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego, które zaowocowały nawet dziećmi. Podobno amor wystrzelił swoją strzałę w kolejną taneczną parę - Marczuk -Kliment. Kilka dni temu paparazzi(...) urody, talentu i charakteru. - Przypominasz mi moją byłą żonę - powiedział ponoć na pierwszym treningu. Jednak tancerz po prostu uwielbia piękne kobiety. Edytą Górniak również był zachwycony i kiedy...

 • Sablewska wygrała "X Factor"!

  .... I choć decyzja o udziale w programie kosztowała ją zerwanie umowy z jej ostatnią podopieczną i przyjaciółką - Edytą Górniak - to i tak było warto... Dziś Maja Sablewska jest na ustach wszystkich. Polują na nią paparazzi, media interesują się jej dietą, tym, gdzie mieszka, czym jeździ i gdzie robi zakupy. Jak wiadomo, w show-biznesie najważniejsze jest, by o tobie mówili. - Marzę o własnej firmie...

Wideo na temat: edyta górniak paparazzi
 • Edyta Górniak dziękuje paparazzim

  Edyta Górniak jest wdzięczna paparazzim, że sfotografowali jej syna z papierosem. Piosenkarka nie zdawała sobie bowiem sprawy, że Allan ma poważny problem z nałogiem.