• Informacje na temat:

  edyta górniak po operacjach

Artykuły na temat: edyta górniak po operacjach
 • Edyta Górniak po operacji w hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu

  Podczas Róż Gali na scenie pojawiła się Edyta Górniak, która oddała hołd zmarłemu w maju Zbigniewowi Wodeckiemu.

 • Edyta Górniak: Moje dziecko umierało. Gwiazda opowiada o chorobie Allana Krupy

  Edyta Górniak chętnie dzieli się informacjami i szczegółami ze swojego życia prywatnego. Tym razem w jednej z rozmów opowiedziała o chorobie syna, która jej zdaniem mogła zakończyć się nawet jego śmiercią.

 • Popularna piosenkarkę Edytę Górniak najprawdopodobniej będziemy mogli zobaczyć w serial u "Niania". Gwiazda wzięła udział w nagraniu jednego odcinka "Niani". "Jej rola nie ograniczała się do aktorstwa, ale również pojawiły się elementy wokalne i taneczne" - czytamy.

 • Popularna piosenkarkę Edytę Górniak najprawdopodobniej będziemy mogli zobaczyć w serial u "Niania". Gwiazda wzięła udział w nagraniu jednego odcinka "Niani". "Jej rola nie ograniczała się do aktorstwa, ale również pojawiły się elementy wokalne i taneczne" - czytamy.

 • Edyta Górniak o "Andromedzie": Wiedziałam, że to jest to

  ...24 listopada do sieci trafił nowy singel Edyty Górniak pt. "Andromeda". Za jego produkcję odpowiedzialny był Donatan, natomiast tekst napisała Cleo. Troje twórców o nowej piosence opowiedziało także Interii.

 • Górniak i Krupa publicznie piorą brudy

  Edyta Górniak oskarżyła byłego męża, Dariusza Krupę, o nieupilnowanie ich 8-letniego syna Allana. Krupa odgryzł się, zarzucając piosenkarce działanie pod publiczkę. A wszystko to na łamach tabloidu.

 • Gwiazdy kontra brukowce

  Określenie "pier***one szczury", jakie Edyta Górniak zastosowała ostatnio w stosunku do dziennikarzy przejdzie zapewne do historii stosunków rodzimych gwiazd show biznesu z prasą. Wokalistka podała do sądu dwa popularne dzienniki - czy ma szansę na wygraną? Kilku zagranicznym gwiazdom taka sztuka się udała.

 • N. Kukulska: Atak paparazzich

  Jeszcze nie tak dawno sporo mówiło się o Edycie Górniak, która wypowiedziała wojnę mediom, a szczególnie dwóm gazetom. Oskarżała je o chamstwo i brak poszanowania prawa do prywatności. Jednak nawet skierowanie sprawy do sądu nie ostudziło zapału żądnych sensacji paparazzich. Z podobnymi problemami ostatnio spotkała się także Natalia Kukulska, która 4 maja urodziła córkę Anię.

 • Mrozu ze złamaną ręką. Czy wystąpi?

  ...w kategorii artysta roku. Swoje występy na gali zapowiedzieli m.in: Edyta Górniak, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Marina, Mezo, Pezet, zespoły Video i Afromental, a także duet DJ'ski Kalwi & Remi z Amandą...

 • Wodecki Twist Festiwal: TVN pokaże koncert "Gwiazdy dla Zbyszka"

  Impreza zgromadzi aż kilkuset wykonawców, którzy w ten sposób uhonorują zmarłego w maju 2017 r. Zbigniewa Wodeckiego . Festiwal otworzą dwa koncerty poświęcony pamięci Wodeckiego w ICE Kraków (8 czerwca, godz. 18 i 21). Podczas koncertów "Tribute to Zbigniew Wodecki" na scenie pojawią się m.in. Kayah , Grzegorz Turnau , Edyta Górniak, Halina Frąckowiak , Zdzisława Sośnicka , Alicja...