• Informacje na temat:

  edyta górniak po tańcu

Artykuły na temat: edyta górniak po tańcu
 • Edyta Górniak o swoim udziale w "Tańcu..."

  We wtorek, 31 sierpnia, ogłoszono uczestników 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Największą gwiazdą programu będzie Edyta Górniak. Wokalistka opowiedziała INTERIA.PL o swoim udziale w tanecznym show.

 • Edyta Górniak: Fajna dziewczyna?

  Skromna, nieśmiała, pełna obaw, ale także pracowita, koleżeńska i niezwykle obowiązkowa - taką siebie prezentuje nam dziś Edyta Górniak.

 • Górniak w "Tańcu z gwiazdami"!

  Edyta Górniak weźmie udział w nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Piosenkarka to na razie największa gwiazda 12. odsłony show.

 • Edyta Górniak: Jury przymknie oczy?

  Po ocenach jury i sympatii widzów można było wnioskować, że Edyta Górniak wygra "Taniec z gwiazdami". Jednak teraz, po wypadku, nie jest to już takie oczywiste. Menedżerka artystki - Maja Sablewska - wyjaśnia, że zdrowiu jej podopiecznej nic nie zagraża. Kręgosłup nie jest uszkodzony, ale Górniak ma złamane dwa żebra. Niefartowne zdarzenie miało miejsce w domu gwiazdy w podwarszawskim Piasecznie...

 • Edyta Górniak faworytką "Tańca z gwiazdami"

  W niedzielę, 5 września, rozpoczęła się kolejna, XII już edycja popularnego programu rozrywkowego "Taniec z gwiazdami". Jaki wynik tanecznego starcia przewidują bukmacherzy? Jak się okazuje, najwięcej szans na wygraną daje się Edycie Górniak!

 • Zmartwienia Edyty Górniak

  Przeziębienie i kłopoty z kolanami sprawiły, że Edyta Górniak coraz gorzej znosi udział w programie "Taniec z gwiazdami" - donosi brukowa prasa.

 • Gwiazdy "Rancza" w "Tańcu..."

  Nie wiadomo jeszcze, czy w "Tańcu..." pojawi się Edyta Górniak, o którą bardzo zabiegają producenci, tymczasem coraz szybciej zwiększa się lista artystów, którzy już teraz zdecydowali się wziąć udział w programie. Do Grażyny Wolszczak i Zygmunta Chajzera dołączyły kolejne gwiazdy. Według informacji "Super Expressu", w jesiennej edycji zobaczymy Cezarego Żaka i Pawła Królikowskiego. Udział...

 • Kto w "Tańcu z gwiazdami"?

  W kolejnej edycji tanecznego show wezmą udział m.in. Edyta Górniak, Maryla Rodowicz i... Weronika Marczuk, była żona Cezarego Pazury. Propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami" otrzymała również Edyta Pazura, aktualna żona aktora, ale ofertę odrzuciła.

 • Tyszkiewicz kibicowała Górniak

  Aktorka przyznaje wreszcie, kto był jej faworytem w 12 edycji "Tańca z gwiazdami". - Od początku moją faworytką była Edyta Górniak. Każdy jej występ z Jankiem Klimentem to było dla mnie duże(...) z programu Edyty Górniak. - Jej umiejętności i gracja urzekała nie tylko mnie - tłumaczy. Ta edycja pokazała, że coraz częściej oceny jury różnią się od werdyktu publiczności. Czyli wciąż najważniejsze...

 • Zmartwienia Edyty Górniak

  Przeziębienie i kłopoty z kolanami sprawiły, że Edyta Górniak coraz gorzej znosi udział w programie "Taniec z gwiazdami" - donosi brukowa prasa.