• Informacje na temat:

  edyta górniak rodzina

Artykuły na temat: edyta górniak rodzina
 • Edyta Górniak: Wprosiłam się do "Leśniczówki"

  Serialowi "Leśniczówka", który niebawem zadomowi się na antenie telewizyjnej Jedynki, towarzyszy, emanująca łagodnością, piosenka "Dom dobrych drzew". Wykonuje ją Edyta Górniak. "Po raz pierwszy w karierze śpiewam dla serialu telewizyjnego" - przyznaje artystka.

 • Edyta Górniak: Moje dziecko umierało. Gwiazda opowiada o chorobie Allana Krupy

  Edyta Górniak chętnie dzieli się informacjami i szczegółami ze swojego życia prywatnego. Tym razem w jednej z rozmów opowiedziała o chorobie syna, która jej zdaniem mogła zakończyć się nawet jego śmiercią.

 • Edyta Górniak pokazała rodzinny dom. W takich warunkach spędziła dzieciństwo

  Edyta Górniak jak dotąd nie mówiła wiele o miejscu, z którego pochodzi i o tym, jak wyglądało jej życie, kiedy była dzieckiem. Niedawno gwiazda odwiedziła rodzinne strony i nagrała filmik, na którym pokazała fanom, jak wygląda dziś jej pierwszy dom, podzieliła się też kilkoma wspomnieniami z nim związanymi.

 • Edyta Górniak dementuje

  Edyta Górniak zdecydowała się na bezprecedensowe zdementowanie krążących od pewnego czasu plotek o jej rzekomej ciąży i romansie z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim. W specjalnym wywiadzie, jakiego udzieliła w tym tygodniu w Londynie telewizji Polsat, powiedziała, że na zabranie głosu na ten temat zdecydowała się ze względu na fakt, iż obraża się głowę państwa i jego rodzinę. Przy okazji...

 • Edyta Górniak: To koniec!

  ..."Nie mam już najmniejszej ochoty śpiewać i tworzyć dla ludzi" - napisała na swej oficjalnej stronie internetowej Edyta Górniak. Wokalistka ogłasza całkowite wycofanie się z życia publicznego. Winę za większość nieszczęść, jakie ją spotkały, zrzuca na dziennikarzy.

 • Edyta Górniak kończy karierę?

  Edyta Górniak w rozmowie z magazynem "Party" zdradziła, że zakończy karierę, gdy po raz drugi zostanie matką. Na razie piosenkarka wraz z mężem Darkiem Krupą (33 l.) wychowuje syna Allana(...) Górniak. Gdy już się "zdarzy", wokalistka zamierza skoncentrować się wyłącznie na sprawach rodzinnych: "Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że mam w domu dwójkę małych dzieci i nagle muszę się spakować...

 • W rozmowie z "Galą" Edyta Górniak mówi, jak ważne jest dla niej rodzina: 3,5-letni syn Allan i mąż Dariusz Krupa: "Źródeł mojego spokoju jest wiele: mąż, dom, poczucie stabilizacji... Bez wątpienia(...) zapominamy o tym, co najważniejsze". Piosenkarka wspomina także "starą" Edytę Górniak: "Myślę o tamtej Edycie i widzę samotną, zagubioną osobę. Gdybym teraz mogła się z nią spotkać, przytuliłabym ją...

 • Edyta Górniak w "My Way". Polały się łzy

  W środę, 30 października, ruszył długo wyczekiwany program z Edytą Górniak w roli głównej. "My Way" to reality show, w którym, jak się okazuje, polscy widzowie będą nie tylko oglądać, jak polska piosenkarka radzi sobie za kierownicą. Już w pierwszym odcinku fani piosenkarki mogli dowiedzieć się o swojej idolce nieco więcej. Gwiazda usiadła na wprost kamery i podzieliła się wieloma wzruszającymi...

 • Edyta Górniak zaśpiewa przed rodziną królewską: Bardziej się boję, niż cieszę

  Poznaliśmy kolejne szczegóły występu Edyty Górniak na specjalnym koncercie z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, który odbędzie się 11 listopada w Royal Albert Hall w Londynie.

 • Edyta Górniak debiutuje za kierownicą w programie "My Way" TVN: Dlaczego poślubiła Dariusza K.?

  Nie zabrakło łez wzruszenia i intymnych wyznań. Już w pierwszym odcinku nowego show "My Way" okazało się, że nie będzie to tylko program o tym, jak Edyta Górniak przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy. Co się jeszcze wydarzyło?

Wideo na temat: edyta górniak rodzina
 • Edyta Górniak o sprawie sądowej z dziadkami Allana: "przykry temat"

  instancji dał im prawo do odwiedzin chłopca oraz rozmów telefonicznych. Za każdą odmowę spotkania Edyta miała płacić byłym teściom po 800 złotych. Piosenkarka nie mogła jednak pogodzić się z decyzją sądu(...) oskarżeniu, to by walczyli, aby było głośno. Przegrali, dlatego chcieli to stłamsić" - powiedziała Górniak. Zobaczcie nagranie!