• Informacje na temat:

  edyta górniak sopot 2010

Artykuły na temat: edyta górniak sopot 2010
 • Edyta nie poleca małżeństwa

  ...- Nie wyjdę już za mąż. To na pewno. Małżeństwo niedobrze służy miłości. Wiem, bo sprawdziłam. Nie polecam małżeństwa - mówi Edyta Górniak.

 • Bydgoszcz: Edyta Górniak i inni

  Znamy już gwiazdy, które wystąpią na Bydgoszcz Hit Festiwalu. Na scenie pojawią się m.in. Edyta Górniak, Ewa Farna, Katerine, Alexandra Burke, Sophie Ellis Bextor oraz grupa Feel.

 • Sopot Festival 2013: Rekordziści (Top Of The Top)

  ..."Przygotuj się na topowych artystów, którzy teraz biją rekordy popularności w Europie i w Polsce" - tak reklamuje się w telewizji Sopot Festival 2013 (23-24 sierpnia). Rekordy popularności! To musi być niezły festiwal - pomyślałem.

 • Jula i Mika Urbaniak są trendy

  Jula i Mika Urbaniak to dwie triumfatorki tegorocznego konkursu "trendy" odbywającego się w ramach 10. festiwalu Sopot TOPtrendy 2012.

 • Telewizyjne festiwale umierają?

  ...lepiej: przyjechała bardzo utalentowana Brytyjka Alexandra Burke, mająca kilka przebojów Sophie Ellis-Bextor, wystąpiła też nasza diwa, czyli Edyta Górniak, ale im głębiej grzebiemy w line-upie, tym(...) w miesiącu, przez co Sopot przestał być wyjątkowy. Z biegiem lat obniżyła się też ranga konkursu o Bursztynowego Słowika, który z wyjątkowo prestiżowej nagrody stał się mało ekscytującym konkursem...

 • 7 momentów z życia Maryli Rodowicz na 70. urodziny

  Maryla Rodowicz znana jest również ze swoich występów na imprezach sylwestrowych. Pod koniec 2009 roku zaśpiewała w Łodzi wspólnie z Dodą . W 2010 roku we Wrocławiu zdecydowała się na wspólny występ z Edytą Górniak oraz Beatą Kozidrak . Najmocniej zaskoczyła w 2013 roku, kiedy to postanowiła wystąpić w karnawałowej stylizacji, a jej elementem był sztuczny biust. "To jedna z niewielu...