• Informacje na temat:

  edyta górniak to nie ja eurowizja

Artykuły na temat: edyta górniak to nie ja eurowizja
 • Edyta Górniak: Mija 25 lat od sukcesu na Eurowizji

  ...30 kwietnia mija 25 lat od pamiętnego występu Edyty Górniak na Eurowizji. Artystka wykonała wtedy utwór "To nie ja" i zajęła drugie miejsce. Jest to póki co najlepszy wynik Polski w historii startów w konkursie. "To jedno z najważniejszych moich wystąpień publicznych w życiu" - wyznała wokalistka, która planuje świętować z fanami jubileusz tego zdarzenia.

 • Edyta Górniak: Eurowizja? Dlaczego nie!

  Gwiazda pop nie wyklucza ponownego udziału w Konkursie Piosenki Eurowizja, ale raczej nie w barwach Polski.

 • Eurowizja 2016: Edyta Górniak oficjalnie zaprezentowała "Grateful"

  Po godzinie 20 na antenie RMF FM został oficjalnie zaprezentowany utwór "Grateful", z którym Edyta Górniak startuje w polskich preselekcjach. Utwór pojawił się również na oficjalnym kanale Edyty Górniak na Youtube.

 • Eurowizja: Edyta Górniak podjęła decyzję!

  ..." - napisała Edyta Górniak. "Aby nie było niejasności w rozumieniu moich intencji i kolejnych w temacie Festivalu doniesień, jak choćby z dziś, wyjaśniam - 20 lat temu, mimo historycznego momentu dla(...) w Kopenhadze. W związku z 20. rocznicą debiutu Polski w Konkursie Piosenki i pamiętnym sukcesem Edyty Górniak i piosenki "To nie ja" w 1994 roku w Dublinie, padła kandydatura gwiazdy jako reprezentantki...

 • Edyta Górniak pisała do Viki Gabor przed Eurowizją Junior. "Czułam, że tak będzie"

  Edyta Górniak zdradziła, że wysłała kilka wiadomości do Viki Gabor przed jej występem na Eurowizji Junior 2019. Co napisała?

 • Eurowizja 2016: Edyta Górniak z premierą "Grateful" w RMF FM

  Dziś tuż po godz. 20 w RMF FM odbędzie się oficjalna premiera piosenki "Grateful", z którą Edyta Górniak startuje w polskich preselekcjach do Eurowizji.

 • Eurowizja: Wystąpi Górniak!

  Podczas niedzielnego (14 lutego) finału Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2010 gościnnie wystąpi Edyta Górniak!

 • Eurowizja: Edyta najpiękniejsza

  Edyta Górniak została uznana przez użytkowników portalu INTERIA.PL najpiękniejszą reprezentantką Polski w Konkursie Piosenki Eurowizja. W ankiecie, w której oddano ponad 8700 głosów, piosenkarka odniosła druzgocące zwycięstwo. Na wokalistkę, która w 1994 roku w Irlandii piosenką "To nie ja" zajęła 2. - najwyższe w historii Polski - miejsce w konkursie, zagłosowało aż 49% uczestników ankiety! Za...

 • Eurowizja: Górniak najlepsza?

  Polska nie może poszczycić się wielkimi osiągnięciami w Konkursie Piosenki Eurowizja. Od 1994 roku, czyli od naszego debiutu w festiwalu, wzięliśmy w nim udział dziesięciokrotnie, zazwyczaj z miernym skutkiem. Wyjątkiem jest oczywiście występ Edyty Górniak w Dublinie w 1994 roku. Wtedy jej piosenka "To nie ja" przegrała jedynie z irlandzkim duetem Paul Harrington i Charlie McGettigan, który...

 • Edyta Górniak kończy 45 lat. Najważniejsze momenty w jej karierze

  To jedna z najczęściej nagradzanych i najpopularniejszych wokalistek w Polsce. 14 listopada Edyta Górniak kończy 45 lat. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć najważniejsze momenty w jej karierze.