• Informacje na temat:

  edyta górniak w londynie

Artykuły na temat: edyta górniak w londynie
 • Edyta Górniak i "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena w Londynie. Kreacja robi wrażenie

  W legendarnej Royal Albert Hall w Londynie odbył się specjalny koncert z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Jedną z gwiazd była Edyta Górniak, która wykonała m.in. "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena.

 • Edyta Górniak dementuje

  Edyta Górniak zdecydowała się na bezprecedensowe zdementowanie krążących od pewnego czasu plotek o jej rzekomej ciąży i romansie z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim. W specjalnym wywiadzie, jakiego udzieliła w tym tygodniu w Londynie telewizji Polsat, powiedziała, że na zabranie głosu na ten temat zdecydowała się ze względu na fakt, iż obraża się głowę państwa i jego rodzinę. Przy okazji...

 • Edyta Górniak zaśpiewa dla księcia Williama i księżnej Kate

  ...11 listopada w Royal Albert Hall w Londynie na koncercie z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę ma zaśpiewać Edyta Górniak.

 • Edyta Górniak zaśpiewa przed rodziną królewską: Bardziej się boję, niż cieszę

  Poznaliśmy kolejne szczegóły występu Edyty Górniak na specjalnym koncercie z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, który odbędzie się 11 listopada w Royal Albert Hall w Londynie.

 • Edyta Górniak odwołuje koncerty

  Edyta Górniak, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która niedawno stała się obiektem krytyki mediów i kibiców po kontrowersyjnym wykonaniu naszego narodowego hymnu przed meczem z Koreą, zdecydowała się odwołać swoje najbliższe koncerty. Powody tej decyzji są trochę niejasne.

 • Edyta już nie Górniak

  Edyta Górniak już od dłuższego czasu szykuje się do podboju Niemiec, a jej ostatni singel "Impossible" zbiera u naszych zachodnich sąsiadów bardzo pozytywne recenzje. Artystka zdradza tymczasem, dlaczego jej wydawnictwa są tam promowane tylko jej imieniem, opowiada także o spotkaniu z Erosem Ramazzottim.

 • Lublinianin pozwał Edytę Górniak za hymn

  ...10 tys. zł zadośćuczynienia za straty moralne domaga się lublinianin, który pozwał Edytę Górniak za wykonanie hymnu narodowego przed meczem naszej reprezentacji z Koreą na mistrzostwach świata. Wniosek w tej sprawie wpłynął już do sądu.

 • Edyta Górniak nie boi się kibiców

  Edyta Górniak po raz kolejny stała się ofiarą medialnego zamieszania. Tym razem spowodowane zostało ono niefortunnym oświadczeniem firmy AMS Concerts, dotyczącym przełożenia na inny termin dwóch koncertów wokalistki w Szczecinie i Poznaniu. Organizatorzy obu występów stwierdzili, iż odwołali je w trosce o bezpieczeństwo artystki i publiczności. Z kolei wytwórnia Pomaton EMI poinformowała nas, iż...

 • Edyta Górniak: Mam nadzieję, że fani mi wybaczą

  Na sklepowych półkach pojawiła się już najnowsza płyta Edyty Górniak zatytułowana "Perła". Jedna z najpopularniejszych w naszym kraju wokalistek kazała swoim fanom czekać na nią ponad dwa lata. Jednak jak sama twierdzi, zrobiła wszystko, aby wynagrodzić im tę przerwę i ma nadzieję, że po wysłuchaniu albumu wielbiciele wybaczą jej długie oczekiwanie na nowy materiał.

 • "Perła" Edyty Górniak

  Po dwóch latach prac już wkrótce nowym albumem uraczy swoich fanów Edyta Górniak. Płyta zatytułowana "Perła" została wyprodukowana w Wielkiej Brytanii i w Stanach Zjednoczonych, a nagrania zostały zrealizowane w Olimpic Studios w Londynie i Royalton Studios w Los Angeles, gdzie nagrywali m.in. Madonna, The Cure, Christina Aguilera i Björk. Premierę wydawnictwa zapowiedziano na 9 marca.