• Informacje na temat:

  edyta górniak z przyjacielem

Artykuły na temat: edyta górniak z przyjacielem
 • Edyta Górniak: Kontrowersje wokół hymnu

  Nasza reprezentacja piłkarska rozpoczęła swój udział w mistrzostwach świata od porażki. Nie mniej emocji niż występ zawodników, wzbudził wśród widzów sposób wykonania polskiego hymnu przez Edytę Górniak. Wszyscy zadają sobie pytanie, jak to się stało, że wokalistka pojechała do Korei?

 • Edyta Górniak wróciła

  Dzisiejsze (poniedziałek, 20 kwietnia) tabloidy poświęcają sporo miejsca rodzinie Edyty Górniak.

 • Opole 2015: Edyta Górniak zapomniała tekstu

  Podczas drugiego dnia Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu rozdano nagrody w konkursach SuperJedynki i SuperPremiery. Swoje 25-lecie świętowała Edyta Górniak.

 • Edyta Górniak: Odsłoniłam twarz człowieka

  Edyta Górniak znana jest ze swoich bardzo emocjonalnych wystąpień i wypowiedzi. Gdy pod koniec października zmarł jej pierwszy menedżer Wiktor Kubiak, wokalistka wrzuciła do sieci film, w którym roztrzęsiona i zapłakana wspominała bliskiego przyjaciela sprzed lat.

 • Edyta Górniak znów bajkowa

  Na 10 listopada zaplanowana została data polskiej premiery hiszpańskiego filmu animowanego "Smocze wzgórze". Polską wersję tytułowej piosenki z tego filmu zaśpiewa Edyta Górniak. Nie jest to pierwsza tego typu produkcja wokalistki - piosenki wykonane przez Górniak towarzyszyły bajkom "Pocahontas" i "Mulan".

 • Edyta Górniak wychodzi za mąż!

  W połowie listopada na ślubnym kobiercu stanie Edyta Górniak, która powie "tak" Darkowi Krupie, gitarzyście jej zespołu i ojcu swojego synka, półtorarocznego Allana. W tym uroczystym dniu "w urokliwym, starym kościółku" małżonkom towarzyszyć będą tylko najbliżsi. "Dzień naszego ślubu będzie jednym z najważniejszych dni mojego życia" - napisała wokalistka w liście do przyszłego męża.

 • Edyta Górniak miała wypadek

  Edyta Górniak (36 lat) podczas nagrywania show "Jak Oni spiewają" spadł na głowę kawałek żelastwa. Tylko cudem nie straciła oka - informuje na pierwszej stronie "Fakt". Nalot spłoszonego ptaka piosenkarka przypłaciła rozciętym łukiem brwiowym i opuchniętą twarzą. Teraz dochodzi do siebie pod czujnym okiem lekarza. Dramat Górniak zaczął się już po zakończeniu nagrania programu. Edyta wraz z innymi...

 • Edyta Górniak: Mam nadzieję, że fani mi wybaczą

  Na sklepowych półkach pojawiła się już najnowsza płyta Edyty Górniak zatytułowana "Perła". Jedna z najpopularniejszych w naszym kraju wokalistek kazała swoim fanom czekać na nią ponad dwa lata. Jednak jak sama twierdzi, zrobiła wszystko, aby wynagrodzić im tę przerwę i ma nadzieję, że po wysłuchaniu albumu wielbiciele wybaczą jej długie oczekiwanie na nowy materiał.

 • Górniak nie opuści Klimenta!

  ...- Janek, praca z tobą to ogromne szczęście - takimi słowami zalana łzami Edyta Górniak (38 l.) dziękowała Janowi Klimentowi (37 l.) za wspólny czas spędzony na próbach i parkiecie "Tańca z gwiazdami".

 • Górniak bez honorarium

  To był wieczór spełnionych dziecięcych marzeń. Gwiazdy programu "jak Oni śpiewają" prezentowały swoje wokalne umiejętności specjalnie dla chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Polsat. Tym razem stawką w grze był dziecięcy uśmiech i Statuetka Serca. Na rzecz dzieci ze swojego honorarium zrezygnowała Edyta Górniak.

Wideo na temat: edyta górniak z przyjacielem
 • Edyta Górniak: Odsłoniłam twarz człowieka

  Miesiąc temu Edyta Górniak opłakiwała śmierć dawnego przyjaciela i managera Wiktora Kubiaka. Wkrótce okazało się, że przyjaciółka Alicja Borkowska doznała wylewu i jest w śpiączce. Dodatkowym ciosem(...) zajęło mi trochę czasu uporanie się w tym, ale pozwoliłam sobie na tę żałobę. Trzeba pozwolić sobie na nią, a nie przed nią uciekać" – mówi Edyta Górniak. Piosenkarka zdaje sobie sprawę, że odsłaniając