• Informacje na temat:

  edyta górniak zapalenie krtani

Artykuły na temat: edyta górniak zapalenie krtani
 • Edyta Górniak wspomina Eurowizję: Byłam chora

  Wokalistka Edyta Górniak zdradza kulisy jak do tej pory wciąż największego sukcesu polskiego wykonawcy w Konkursie Piosenki Eurowizji.

 • Edyta Górniak: Mija 25 lat od sukcesu na Eurowizji

  ...30 kwietnia mija 25 lat od pamiętnego występu Edyty Górniak na Eurowizji. Artystka wykonała wtedy utwór "To nie ja" i zajęła drugie miejsce. Jest to póki co najlepszy wynik Polski w historii startów w konkursie. "To jedno z najważniejszych moich wystąpień publicznych w życiu" - wyznała wokalistka, która planuje świętować z fanami jubileusz tego zdarzenia.

 • Edyta Górniak kończy 45 lat. Najważniejsze momenty w jej karierze

  To jedna z najczęściej nagradzanych i najpopularniejszych wokalistek w Polsce. 14 listopada Edyta Górniak kończy 45 lat. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć najważniejsze momenty w jej karierze.

 • Viva Comet: Ponad 3 mln głosów!

  Swój występ na imprezie potwierdzili m.in. Edyta Górniak, Afromental, Marina, Pezet, Mrozu, Video, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Mezo oraz Kalwi & Remi. Organizatorzy zapowiadają sporo muzycznych niespodzianek. Choć Edyta Górniak jest chora na zapalenie krtani, zdecydowała się nie opuszczać gali. "Mimo niespodziewanej silnej niedyspozycji głosowej krtani spotkanie z publicznością to czas, który...

 • Festiwal w Opolu 2019: Koncert "Nie pytaj o Polskę #30latwolności"

  ...(zapalenie krtani) na festiwalu nie pojawił się Michał Szpak . Koncert poprowadzili Artur Orzech , Antoni Królikowski i Aleksandra Szwed . Na otwarcie w duecie Margaret i Sarsa zaśpiewały "Tak... tak(...) nie znamy". Owacją przyjęto Edytę Górniak , która w piątek (14 czerwca) zasłabła i trafiła do szpitala - podejrzewano nawet zawał. Z oczywistych przyczyn wokalistka odwołała swój występ podczas...