• Informacje na temat:

  edyta herbuś auto

Artykuły na temat: edyta herbuś auto
 • Edyta Herbuś miała wypadek samochodowy! To mogło skończyć się tragicznie!

  Edyta Herbuś (37 l.) niedawno przeżyła naprawdę nieciekawą sytuację. W aucie które prowadziła, pękła opona, a celebrytka straciła panowanie nad pojazdem.

 • Edyta Herbuś jako Śnieżka!

  Bohaterowie ubiegłorocznego hitu lata - 7 krasnoludków - powracają w jeszcze bardziej gwiazdorskiej obsadzie! W polskiej wersji językowej filmu "7 krasnoludków. Las to za mało - Historia jeszcze prawdziwsza" usłyszymy m.in. Edytę Herbuś i Michała Koterskiego.

 • Herbuś nie chce oddać Mariusza Ramonie

  Edyta Herbuś (31 l.) i Mariusz Treliński (50 l.) rozstali się, ale wciąż są blisko!

 • Chylińska jako zła królowa

  Do polskiej obsady filmu "7 krasnoludków. Las to za mało! Historia jeszcze prawdziwsza" dołączyła Agnieszka Chylińska. Piosenkarka po raz pierwszy w życiu weźmie udział w tego typu przedsięwzięciu.

 • "Możesz zostać na kolację ze... śniadaniem"

  Nauczycielka tańca Marta (Edyta Herbuś) odbije swojej uczennicy Bożence (Agnieszka Kaczorowska) chłopaka. Miłosz (Konrad Darocha) bez zmrużenia oka zmieni obiekt uczuć.

 • Skiba, Halama i krasnoludki

  Krzysztof Skiba i Grzegorz Halama jako ostatni dołączyli do obsady polskiej wersji językowej kontynuacji ubiegłorocznego hitu o 7 Krasnoludkach.

 • "Barwy szczęścia": Barwy strachu…

  W kolejnym tygodniu Łukasz nadal będzie prowadził śledztwo w sprawie Stelli (w tej roli Edyta Herbuś) i jej wpływowego klienta. Do obsady serialu dołączy za to Cezary Żak, tym razem w roli czarnego(...) wyjdzie z domu na krótki spacer - razem z Ludwikiem - w drodze zostanie potrącona przez rozpędzone auto... Tymczasem Łukasz nadal będzie prowadził śledztwo w sprawie Berga i w końcu poprosi...

 • Doda i Justyna: Świry

  Showman Szymon Majewski, twórca postaci Mariolki z kabaretu Paranienormalni Igor Kwiatkowski, zespół Video i aktor Tomasz Karolak - to niektórzy laureaci studenckiego plebiscytu "Świry 2009".

 • Bożenka podejrzana o próbę samobójczą!

  ...? Czyżby aż tak przeżyła zdradę Miłosza (Konrad Darocha), którego przyłapała na pocałunku z ponętną Martą (Edyta Herbuś)? A może po prostu nie zauważyła nadjeżdżającego auta?

 • Szymon Majewski świrem roku!

  Showman Szymon Majewski, twórca postaci Mariolki z kabaretu Paranienormalni Igor Kwiatkowski, zespół Video i aktor Tomasz Karolak - to niektórzy laureaci studenckiego plebiscytu "Świry 2009".

Wideo na temat: edyta herbuś auto
 • Auta 2

  Zygzak McQueen, ambitny i rezolutny samochód wyścigowy, powraca wraz ze swoim wiernym przyjacielem Złomkiem - który tylko pozornie jest zardzewiałą ciężarówką holowniczą - w jeszcze szybszej, jeszcze głośniejszej i ekscytująco wysokooktanowej drugiej części "Aut". Nasi bohaterowie wybiorą się na wyprawę do świata zapierających dech w piersiach wyścigów. Jak sobie poradzą wśród snujących intrygi rywali? Nie przegap ich komicznej eskapady!

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...