• Informacje na temat:

  edyta herbuś ćwiczy

Artykuły na temat: edyta herbuś ćwiczy
 • Edyta Herbuś w serialu!

  Edyta Herbuś coraz częściej pojawia się na małym ekranie. Tym razem wystąpiła gościnnie w "Nowej" . W jednym z odcinków zagrała tajemniczą kobietę.

 • Herbuś: Koniec wielkiej kariery?

  Do tej pory los uśmiechał się do niej szeroko. W ciągu kilku lat Edyta Herbuś (29) zapracowała na wielką popularność i sympatię widzów. Z osoby znanej dotąd tylko w kręgach tańca towarzyskiego(...) towarzyskiego, do którego pani Edyta nadal ma wielką słabość, jej karierę uważa się za zakończoną. - Ona od dawna nie bierze udziału w liczących się turniejach. Trudno byłoby jej znowu zacząć ćwiczyć...

 • Herbuś o wakacjach, sławie i roli życia

  Na miejsce letniego wypoczynku Edyta Herbuś zawsze wybiera małe toskańskie miejscowości, w których odcina się od świata i ładuje akumulatory. Tam też marzy, by zagrać biograficzną rolę - np. kogoś, kto - jak ona - pokochał taniec.

 • "Złotopolscy" kontra "Na wspólnej"

  Decyzją widzów, z programu "Jak oni śpiewają?" odpadł poseł Biernacki ze "Złotopolskich", czyli aktor Marek Siudym. W następnym odcinku może pożegnać się z programem inny aktor z tego serial u, Andrzej Nejman (Waldek Złotopolski) lub Edyta Herbuś (Ula z "Na wspólnej").

 • Jola Rutowicz boi się o miłość

  W "Super Expressie" możemy poczytać "prawdziwą historię początków miłości popularnej medialnej pary". "Różowa Jola" jest zakochana bez pamięci, jednak zaczyna mieć wątpliwości, co do szczerości uczuć aktora, w ostatnim czasie znanego głównie z występów w "Big Brotherze" i domniemanych romansów, m.in. z Edytą Herbuś. "Kiedyś ktoś mi powiedział, że aktor ćwiczy role na ludziach. Boję się, że tak...