• Informacje na temat:

  edyta herbuś ojciec mateusz

Artykuły na temat: edyta herbuś ojciec mateusz
 • "Ojciec Mateusz": Mocne zakończenie sezonu

  Mateusz szykuje się na przyjęcie urodzinowe doktora Aleksandra Korzeckiego (Marek Lewandowski). Natalia uszczypliwie zagaduje księdza, że po tylu latach służby Bogu powinien już być biskupem, a wciąż jest proboszczem.

 • "Ojciec Mateusz": Herbuś morduje rywalkę?

  Trwają zdjęcia do piątego sezonu serialu "Ojciec Mateusz". W produkcji pojawią się nowi aktorzy, wśród nich - Edyta Herbuś.

 • Herbuś zamorduje rywalkę?

  Trwają zdjęcia do piątego sezonu serialu "Ojciec Mateusz". W produkcji pojawią się nowi aktorzy, wśród nich - Edyta Herbuś.

 • Edyta Herbuś zagra u Trelińskiego?

  Jej mężczyzna zawsze zatrudniał w filmach kobiety, które kochał. Czy Edyta Herbuś wystąpi w filmie Mariusza Trelińskiego?

 • Herbuś: Rywalka sprzed lat

  Kiedy Edyta Herbuś (30 l.) pojawiła się na planie "Ojca Mateusza", gdzie dostała rólkę tancerki, cała ekipa obserwowała, jak przywita się z Sylwią Wysocką (48 l.). Sensacji nie było - były natomiast serdeczne uśmiechy, podanie ręki...

 • Kto zabił piękną tancerkę?

  Zadymiony klub, namiętne tańce, zdrada i dzika zazdrość. W nowej serii "Ojca Mateusza" zagrają m.in. Edyta Herbuś i Tomasz Ciachorowski.

 • Magdalena Boczarska ma powody do niepokoju? Jest zazdrosna o Banasiuka!

  Magdalena Boczarska (38 l.) właśnie oczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka, którego ojcem jest partner aktorki – Mateusz Banasiuk (32 l.). W swoim stanie nie powinna się absolutnie denerwować, jednak nie jest to takie łatwe.

 • Nowe sezony, nowe gwiazdy

  Edyta Herbuś, Hubert Urbański, Grażyna Szapołowska, Olgierd Łukaszewicz i Łukasz Garlicki! To tylko początek długiej listy gwiazd, które wystąpią w nowych sezonach popularnych seriali. Już teraz zdradzamy, jakie role zagrają.

 • Kto zabił tancerkę?

  Zadymiony klub, namiętne tańce, zdrada i dzika zazdrość. W nowej serii "Ojca Mateusza" zagrają m.in. Natalia Lesz, Edyta Herbuś i Tomasz Ciachorowski.

 • Znów sama!

  Skończył się sen o Kopciuszku. Edyta Herbuś znów jest singielką. Przez dwa lata ona, młodziutka tancerka i on, sławny reżyser teatralny Mariusz Treliński przekonywali nas, że ich miłość jest niezwyciężona. A jednak...

Wideo na temat: edyta herbuś ojciec mateusz
 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

 • Ojciec Szpiler

  Bogobojny Petar handluje prezerwatywami. Nie ma wyrzutów sumienia, bo papież wydał dekret, w którym częściowo godzi się na ich używanie. Na małej dalmatyńskiej wyspie, na której stoi kiosk Petara, pogłębia się jednak niż demograficzny. Wysłany na tamtejszą parafię młody katolicki ksiądz don Fabijan postanawia sprytnie zbuntować się przeciw papieskiemu prawu. Przekonuje Petara, że o przyrost naturalny zadbać trzeba. Jak to zrobić? Potajemnie dziurawiąc sprzedawane kondomy! Do spisku księdza i...