• Informacje na temat:

  edyta herbuś rozstała sie

Artykuły na temat: edyta herbuś rozstała sie
 • Edyta Herbuś i Tomasz Barański znów razem?

  Edyta Herbuś i Tomasz Barański przed laty byli parą - nie tylko na parkiecie, ale i w życiu prywatnym. Ostatnio tancerka opublikowała w mediach społecznościowych wspólny kadr z dawnym ukochanym.

 • Edyta Herbuś: Największa wartość w życiu

  Więzi z ludźmi są w życiu najważniejsze - mówi Edyta Herbuś. W dzieciństwie jej największym marzeniem było naprawienie małżeństwa rodziców, by rodzina znów mogła być razem. Przyszła gwiazda już wtedy uwielbiała święta Bożego Narodzenia spędzane ze wszystkimi bliskimi jej osobami.

 • Herbuś rozstała się z Trelińskim

  Edyta Herbuś zakończyła swój trwający ponad dwa lata związek z reżyserem Mariuszem Trelińskim. W rozmowie z jednym z magazynów wyznała, że uczucie między nimi po prostu wygasło!

 • Edyta Herbuś zagra u Trelińskiego?

  Jej mężczyzna zawsze zatrudniał w filmach kobiety, które kochał. Czy Edyta Herbuś wystąpi w filmie Mariusza Trelińskiego?

 • Edyta Herbuś: Miłość nigdy nie umiera

  Jesienią zeszłego roku Edyta Herbuś (32 l.) i Mariusz Treliński (51 l.) zakończyli swój dwuletni związek. Wtedy nikt nie mógł w to uwierzyć. Ale stało się! Zostali jednak przyjaciółmi, bo obojgu zależało na dalszych dobrych relacjach. I właśnie dlatego nie zerwali ze sobą kontaktów. Spotykali się, dzwonili do siebie, pojawiali się na oficjalnych imprezach. Jakby tego było mało, polecieli nawet...

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  Czy Edyta Herbuś rzeczywiście zakończyła swój związek z Mariuszem Trelińskim? Czy Annie Dereszowskiej i Piotrowi Grabowskiemu uda się ponownie ułożyć sobie wspólne życie po... rozstaniu?

 • Herbuś w łóżku z Terrazzino

  Fascynacja, namiętny seks i... poważne kłopoty. Pino (Stefano Terrazzino) może stracić kontrolę nad swoim życiem. Żeby zdobyć kolejnego mężczyznę, Aneta (Edyta Herbuś) wykorzysta swój urok, temperament i intrygi.

 • Tatiana Okupnik w nowej fryzurze wróciła na scenę

  Cerekwicka , Andrzej Piaseczny , Tatiana Okupnik , Krzysztof Cugowski , Kasia Moś , Tomasz Tomson Lach , Baron , Ania Dąbrowska i Justyna Steczkowska . Wydarzenie prowadzą Edyta Herbuś i Piotr...

 • Eksplozja na planie serialu

  Choć lato w pełni, scenarzyści i ekipa "Samego życia" na razie nie wybierają się na wakacje. Wręcz przeciwnie. Praca wre, a wszystko po to, by w jesiennej ramówce zaprezentować widzom nowe, dynamiczne i pełne niespodziewanych zwrotów akcji, wątki.

 • Przyjaciele dla Alicji Borkowskiej (teledysk "Magia Świąt")

  Pod szyldem reALICJA zebrała się grupa artystów, znajomych i przyjaciół Alicji Borkowskiej, aktorki i wokalistki z musicalu "Metro", która na początku listopada przeszła udar i potrzebuje rehabilitacji oraz wsparcia finansowego dla siebie i dla swojej 10-letniej córki Vesny.