• Informacje na temat:

  edyta herbuś sesja

Artykuły na temat: edyta herbuś sesja
 • ​Edyta Herbuś: Kobiecy pierwiastek

  Edyta Herbuś nie boi się awangardowych przedsięwzięć. W najnowszym teledysku zespołu Popkultura "SOS Warszawa" była tancerka występuje jako... animowana postać. Gwiazda pracuje też nad swoim autorskim spektaklem, który ma łączyć taniec i sztuki wizualne. Artystka zdradza, jak radzi sobie w czasie pandemii i co zrobi, gdy sytuacja wróci do normy.

 • Edyta Herbuś topless w łazience

  Edyta Herbuś wzięła udział w odważnej sesji. Na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje topless. Fani nie mogli przejść obojętnie obok takiego kadru!

 • Edyta Herbuś i pozowanie nago

  Edyta Herbuś szkoli swoje umiejętności aktorskie i stawia na nowe techniki taneczne. Wszystko z myślą o roli w spektaklu "Barocco" w reżyserii Anny Godowskiej. W przedstawieniu tancerka zaskakuje nie tylko układem choreograficznym, lecz także odważnymi kostiumami. Herbuś podkreśla, że nie wstydzi się swojego ciała. Nie ma też oporów przed pozowaniem nago do zdjęć.

 • Wiktoria Omyła: Na razie nie myślę o nagich sesjach

  Tancerze, którzy zyskali popularność w show-biznesie często decydują się na pracę także w innych dziedzinach artystycznych. Tak postąpiła m.in. Edyta Herbuś, która zajęła się karierą aktorską, oraz Stefano Terrazzino z powodzeniem rozwijający się jako wokalista. W bliskim otoczeniu Wiktorii Omyły są osoby, które postanowiły przerwać karierę taneczną i zająć się muzyką...

 • Tancerka jurorką! Która?

  Gdy tylko Polsat ogłosił, że szykuje wielki nowy muzyczny show, zatarły ręce. Edyta Herbuś i Izabela Janachowska postanowiły powalczyć o fotel jurora w programie "Tylko taniec".

 • Rusin nie chce się rozebrać

  Co łączy Kingę Rusin, dziennikarkę, która wystąpiła w charakterze gwiazdy w programie "Taniec z gwiazdami" i Edytę Herbuś, która w tym samym programie występowała jako tancerka, a dziś sama jest gwiazdą? Otóż obie są piękne, a mimo to nie chcą brać udziału w roznegliżowanych sesjach zdjęciowych dla magazynów dla panów.

 • Kibicowaliśmy im w 2010 roku

  ...uczestniczyli m.in. Sasha Strunin, Aleksandra Szwed i Jacek "Stachursky" Łaszczok. Oceniali ich Rafał Maserak, Edyta Herbuś oraz znany z programu "YCD" Rafał "Roofi" Kamiński. Nie da się jednak ukryć(...) o popularność z takimi ikonami scen, parkietów, a nawet ringów, jak: Edyta Górniak, Patricia Kazadi czy Andrzej Gołota. Ostatecznie z wyraźną przewagą pokonała modela Pawła Stalińskiego. Co do kolejnych edycji...