• Informacje na temat:

  edyta lewandowska mąż

Artykuły na temat: edyta lewandowska mąż
 • Edyta Pazura i Cezary Pazura pokazali umięśnione ciała! Mają się czym pochwalić?

  Edyta (32 l.) i Cezary (57 l.) Pazurowie właśnie przebywają na wakacjach na Dominikanie. Na najnowszym zdjęciu zaprezentowali się w skąpych strojach, które odsłoniły ich idealne sylwetki. Widać, że ciężko oboje na tę formę pracowali.

 • Górniak olała Rubika!

  Edyta w ostatniej chwili zrezygnowała z zaśpiewania na najnowszym albumie bruneta z odzysku. Czyżby zrozumiała, że byłby to zbyt duży obciach nawet dla niej?

 • Wielkie finały!

  ..."PRZYJACIÓŁKI" Edyta (Paulina Chapko) przyjedzie z Kopenhagi i od razu zadzwoni do Michała (Marcin Rogacewicz), by umówić się z nim na spotkanie. Mężczyzna, pod pretekstem odebrania od Stacha(...) kłamstwach, którymi karmił ją ostatnio mąż. W rezultacie Patrycja wystawi walizki Michała za drzwi! Pod znakiem miłości Dagmar (Marcin Korcz) w końcu zdobędzie się na odwagę i poprosi o rękę Kate (Ilona...

 • Górniak nie, Isis tak

  Nie będzie kolejnego przeboju na miarę "Dotyku" - choć Edyta Górniak i Piotr Rubik byli wstępnie dogadani, do ich współpracy ostatecznie nie dojdzie. Kompozytora wesprze za to Isis Gee, nasza reprezentantka z Eurowizji 2008.

 • "Śpiewanie to nie zawody sportowe"

  W "Metrze" śpiewała główne role. Wróżono jej karierę piosenkarki, choć zaczynała jako tancerka, a jeszcze wcześniej pianistka. Wypadek na scenie zabrał jej cztery lata życia. Teraz napisali dla niej muzykę mistrzowie polskiej piosenki, a Instytut Sztuki uhonorował ją Stypendium im. Marka Grechuty. Z Joanną Lewandowską, piosenkarką, kompozytorką, autorką płyty "Najwcześniej później" (premiera 30 października 2006 roku) rozmawiał Maciej Łukasz Gołębiowski (miesięcznik "Hi-Fi i muzyka").