• Informacje na temat:

  edyta olszówka palenie

Artykuły na temat: edyta olszówka palenie
 • Edyta Olszówka w przeszłości walczyła z nadwagą!

  Edyta Olszówka (43 l.) nie zawsze miała idealną sylwetkę.

 • Olszówka zakochana w stolicy

  Edyta Olszówka mogłaby zostać ambasadorką Warszawy, lub radną miasta stołecznego. Powód? Aktorka uważa, że jest zakochana w mieście, w którym przyszło jej żyć i pracować.

 • "W rytmie serca": Edyta Olszówka - aktorka z wyboru

  ...w 1994 roku. A wtedy pojawiły  się komplement dotyczące... charakterystycznej barwy jej głosu. Niestety, przeżycia ze studiów sprawiły, że Edyta Olszówka do dziś nie lubi siebie słuchać i unika(...)", w którym partnerowała Krzysztofowi Kowalewskiemu. Co ciekawe, po roku aktorska para spotkała się po raz kolejny na planie "Palce lizać". A niedługo później Edyta Olszówka na osiem lat związała się...

 • Dużo pali, za dużo pije

  Edyta Olszówka (36 l.) wyznaje, że gdy dopada ją stres wypala ogromne ilości papierosów i zdarza jej się wypić o jednego drinka za dużo.

 • Olszówka: Zaczęłam palić

  Z obowiązującego od 15 listopada zakazu palenia w miejscach publicznych nie jest zadowolona zapewne aktorka Edyta Olszówka , która wróciła niedawno do nałogu. - Nie chcę być modna. Mam to po prostu w nosie - mówi.

 • Nowy film twórcy "Amelii"

  "Delicatessen", "Miasto zaginionych dzieci","Amelia" - między innymi tymi filmami Jean-Pierre Jeunet zapewnił już sobie godne miejsce w historii kina. Dzisiaj wchodzi na ekrany nowy film francuskiego reżysera - "Bazyl. Człowiek z kulą w głowie".

 • Edyta Olszówka zakochana?

  Mająca problemy ze zdrowiem psychicznym Edyta Olszówka od pewnego czasu jest w świetnej formie. Chodzą plotki , że ten stan aktorka zawdzięcza pewnemu mężczyźnie.

 • Edyta Olszówka boi się przytyć

  Edyta Olszówka (36 l.) nie chce rzucić palenia, gdyż mogłoby się to dla niej bardzo źle skończyć.

 • Nieświeży oddech Edyty Olszówki

  Żółte zęby, żółte paznokcie, poszarzała cera. Tak wygląda Edyta Olszówka (37 l.)...

 • Olszówka i Machalica małżeństwem!

  Byli partnerzy - Edyta Olszówka (39 l.) i Piotr Machalica (55 l.) - zagrają małżeństwo w nowym serial u TVP "Niespełniony dom starości".

Wideo na temat: edyta olszówka palenie
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...