• Informacje na temat:

  edyta olszówka samo życie

Artykuły na temat: edyta olszówka samo życie
 • Edyta Olszówka: Cały czas jestem na etapie szukania pracy. To niekończąca się historia

  Edyta Olszówka (46 l.) od kilku lat nie dostaje propozycji od reżyserów, nie jest też zapraszana na castingi. Jaki jest tego powód?

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

 • Edyta Olszówka, polska aktorka filmowa i teatralna urodziła się w Lubiniu 15 grudnia 1971 roku. W dzieciństwie często się przeprowadzała. W wieku 7 lat wygrała konkurs piosenki śpiewając przebój Izabelli Trojanowskiej "Wszystko, czego dziś chcę".

 • Edyta Olszówka: 20 lat minęło...

  Aktorka ma okazję do świętowania. Czy oznacza to dla niej nowe rozdanie?

 • Edyta Olszówka

  Ukończyła PWSFTviT w Łodzi. Jest związana z Teatrem Powszechnym w Warszawie. Ma na swym koncie wiele ról. Często można było oglądać ją w serialach TV takich jak "Czterdziestolatek", "Ekstradycja", "Sukces", „Samo życie” czy „Przepis na życie”. Należy do aktorek charakterystycznych, słynie ze swoich ról komediowych. Zagrała m.in. w filmach: „Lejdis”, „Sezon na leszcza”, „Psy”, „Złoto dezerterów...

 • Edyta Olszówka pobiła stewardesę!

  Edyta Olszówka (35 l., "Samo życie") niespodziewanie stała się bohaterką nieprzyjemnego incydentu. Na pokładzie samolotu... pobiła stewardesę.

 • "Czas honoru": Edyta Olszówka pracuje, żeby nie myśleć o... miłości!

  Edyta Olszówka, którą po wakacjach będziemy mogli oglądać w 7. serii "Czasu honoru", od kilku lat wiedzie życie... singielki. - Chciałabym, aby mój facet nosił mnie na rękach, a takich mężczyzn nie spotyka się na każdym kroku - mówi.

 • "Parafrazując słowa księdza Twardowskiego: Śpieszmy się kochać dzieci, tak szybko odchodzą " - tymi słowami rozpoczęła spotkanie ze zwycięzcami internetowej aukcji charytatywnej Edyta Olszówka, Marysia z serial u "Samo życie".

 • Edyta Olszówka i Piotr Fronczewski: Spotkanie po latach

  W Kazimierzu Dolnym trwają zdjęcia do drugiego sezonu serialu "W rytmie serca". Na planie pracuje Edyta Olszówka (46 l.) - jak dowiedziało się "Na żywo", wątek jej postaci został rozbudowany, więc(...), tłumaczył, że życie przed nią i pozna jeszcze kogoś, z kim będzie szczęśliwa - zdradza "Na żywo" jej znajoma. Olszówka zakończyła toksyczny związek, ale niedługo potem popadła w alkoholizm. Wtedy również...

 • Edyta Olszówka: Nadszedł jej czas

  Edyta Olszówka nie narzeka na brak nowych ról. Jednak w natłoku pracy aktorka coraz częściej myśli o tym, czego jej brak - dziecku.

Zdjęcia na temat: edyta olszówka samo życie
Dyskusje na temat: edyta olszówka samo życie
 • Re: "Aż po sufit": Edyta Olszówka wraca do gry!

  - rozumiem także tych, którzy mają inne priorytety. I oczywiście wierzę, że są szczęśliwi. Jeśli tylko lubią siebie, to czemu mieliby się źle czuć w swoim własnym towarzystwie? "Życie przepite". Aktorka sama przyznała, ze m problem z alkoholem i walczy z nałogiem, zresztą - skutecznie. Uważam, że samo publiczne wyznanie świadczy już o tym, że trudno porównać Olszówkę na przykład do Kotulanki. Jak widać

 • Re: "Aż po sufit": Edyta Olszówka wraca do gry!

  Kobiety, które nie mają dzieci, tak właśnie mówią, a jeżeli mają, mówią inaczej, samo życie !

 • Edyta Olszówka, czyli Pola Madejska...

  Zawsze podobała mi się P. Edyta, ale z tego okresu co na zdjęciu- najbardziej (wczesne "Samo Życie"). Sto lat Edytko !!!!! :)

 • - Gram matkę samotnie wychowującą...

  Często oglądam "Samo życie". Podoba mi się Edyta Olszówka i życzę Pani udanej następnej roli oraz dużo pomyślności i radości. :)