• Informacje na temat:

  edyta pazura dom

Artykuły na temat: edyta pazura dom
 • Edyta Olszówka jako żona Cezarego Pazury

  We wrześniu na antenie telewizji TVN zobaczymy Edytę Olszówkę w zupełnie nowej roli. Aktorka zagra żonę i matkę w serialu "Aż po sufit!", a partnerować jej będzie Cezary Pazura.

 • Cezary Pazura: Byłem młody i głupi

  Edyta i Cezary Pazurowie byli w poniedziałek wieczorem gośćmi Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora podczas ich instagramowej relacji #domówka u Dowborów. Podczas rozmowy Pazura wrócił wspomnieniami do filmu, który żona pokazała mu na początku ich związku.

 • Edyta Pazura: Silna, ale wrażliwa

  ...​Gdy weszłam do świata show biznesu dostałam po głowie - wspomina Edyta Pazura. Żona słynnego aktora twierdzi, że minione lata nauczyły ją pokory i wewnętrznej siły. Zapewnia jednak, że mimo wielu trudnych momentów nie wyzbyła się wrażliwości.

 • Cezary Pazura: Kocham grać drani

  Ma poczucie humoru i dystans do samego siebie. W serialu "Żmijowisko" gra faceta bez skrupułów, który wierzy, że każdego da się kupić. Prywatnie Cezary Pazura to kochający ojciec, serdeczny człowiek i bardzo ciekawy rozmówca.

 • Cezary Pazura: Z daleka od poważnych ról

  Cezary Pazura, jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, kończy we wtorek, 13 czerwca, 55 lat.

 • Olszówka i Pazura na plaży

  ...bohaterowie produkcji: Joanna (Edyta Olszówka) i Andrzej Domirscy (Cezary Pazura) to małżeństwo z 25-letnim stażem i trójką dorosłych dzieci, które najpierw wyfruwają z rodzinnego gniazda, by wkrótce potem do niego wrócić. Już w pierwszym odcinku okaże się, że ta rodzina skrywa mnóstwo sekretów. - Lektura scenariusza wciągnęła mnie bez reszty już od pierwszej strony - mówi Edyta Olszówka. - Do tego...

 • Edyta Olszówka o serialu "Aż po sufit!": Nie przypominam mojej bohaterki

  Aktorka lubi grać bohaterki o skrajnie odmiennej osobowości niż ona sama. Takie role dają bowiem aktorowi możliwość głębszego wejrzenia w siebie. Obecnie Olszówka kreuje postać Joanny Domirskiej, żony i matki skoncentrowanej wyłącznie na rodzinie.

 • Telekamery Tele Tygodnia 2016: Kim są nominowani?

  Rozpoczyna się kolejna 19. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Joanna Kulig czy Barbara Kurdej-Szatan? Cezary Pazura czy Michał Żebrowski? Piotr Kraśko czy Agnieszka Szulim? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2016 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Marek Koterski i gwiazdorska obsada filmu "7 uczuć". Premiera 12 października

  Karolak, Małgorzata Bogdańska, Gabriela Muskała, Łukasz Simlat, Edyta Herbuś i Cezary Pazura. Marek Koterski jest zarówno autorem scenariusza, jak i reżyserem filmu. Premiera najnowszej produkcji o życiu(...)Marek Koterski wraca z kolejnym rozdziałem opowieści o Adasiu Miauczyńskim. Tym razem twórca tak głośnych filmów, jak "Dzień Świra", "Baby są jakieś inne", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", Dom...

 • Rozrywkowa ramówka Polsatu na jesień 2016

  Programy rozrywkowe będą dominowały w jesiennej ramówce Polsatu, której szczegóły poznaliśmy w czwartek, 25 sierpnia. Zobaczymy między innymi kontynuacje takich show, jak "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Hell’s Kitchen", a także specjalną wersję "Top Chefa" z udziałem gwiazd.

Zdjęcia na temat: edyta pazura dom
Wideo na temat: edyta pazura dom
 • Edyta Pazura: Spełniam się, siedząc w domu, gotując i pilnując dzieci!

  Żona Czarka Pazury pojawiła się w "Dzień dobry TVN", by poinformować, że czerpie przyjemność z siedzenia w domu, gotowania i opieki nad dziećmi. "Lubię patrzeć, kiedy moje dzieci rozwijają się, nabywają nowych umiejętności. To daje mi niesamowite poczucie satysfakcji i spełnienia" - powiedziała. Podkreśliła jednak, że "nie chce być wsadzona w rolę kury domowej na siłę", stąd chęć dalszego

 • Edyta Pazura tłumaczy się ze swoich wpadek!

  siebie" - wyznała Edyta. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)