• Informacje na temat:

  edyta pazura dziecko

Artykuły na temat: edyta pazura dziecko
 • Edyta Olszówka jako żona Cezarego Pazury

  We wrześniu na antenie telewizji TVN zobaczymy Edytę Olszówkę w zupełnie nowej roli. Aktorka zagra żonę i matkę w serialu "Aż po sufit!", a partnerować jej będzie Cezary Pazura.

 • Cezary Pazura: Byłem młody i głupi

  Edyta i Cezary Pazurowie byli w poniedziałek wieczorem gośćmi Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora podczas ich instagramowej relacji #domówka u Dowborów. Podczas rozmowy Pazura wrócił wspomnieniami do filmu, który żona pokazała mu na początku ich związku.

 • Edyta Pazura nie kryła emocji przed kamerami. "Byłam aż sina z płaczu"

  Edyta Pazura pojawiła się w programie "W roli głównej" w TVN7. Żona aktora Cezarego Pazury rozmawiała z Magdą Mołek o niełatwej miłości. Początki ich związku były dla Edyty traumatyczne. "Miałam tego po prostu dość" - mówiła przed kamerami.

 • Edyta Pazura: Silna, ale wrażliwa

  ...​Gdy weszłam do świata show biznesu dostałam po głowie - wspomina Edyta Pazura. Żona słynnego aktora twierdzi, że minione lata nauczyły ją pokory i wewnętrznej siły. Zapewnia jednak, że mimo wielu trudnych momentów nie wyzbyła się wrażliwości.

 • Cezary Pazura: Kocham grać drani

  Ma poczucie humoru i dystans do samego siebie. W serialu "Żmijowisko" gra faceta bez skrupułów, który wierzy, że każdego da się kupić. Prywatnie Cezary Pazura to kochający ojciec, serdeczny człowiek i bardzo ciekawy rozmówca.

 • Edyta Pazura: Czarek nie pozwalał mi uciec

  ...stażu wciąż są w sobie zakochani. Edyta Pazura przyznaje jednak, że na początku ich znajomości miewała momenty zwątpienia, chciała uciec ze świata show-biznesu i wrócić do rodzinnego Krakowa. Bolała(...) i zawsze jednak w finale byliśmy razem - mówi Edyta Pazura agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Związek 19-letniej studentki ze starszym o 25 lat znanym aktorem wywołał lawinę...

 • Edyta Pazura: Nie radziłam sobie z falą hejtu

  Edyta Pazura przyznaje, że jej początki w show-biznesie były wyjątkowo trudne. Twierdzi, że bardzo przeżyła niechęć, jaka spotkała ją ze strony mediów i internautów, nie zdawała sobie bowiem sprawy z tego, że ludzie mogą być tak okrutni. Dziś potrafi już radzić sobie z internetowym hejtem - unika konfrontacji i nie przejmuje się negatywnymi emocjami krytykujących ją osób.

 • Edyta Olszówka i Cezary Pazura: Recepta na szczęście

  Jesteśmy pewni, że widzowie pokochają tę opowieść – przyznają Edyta Olszówka i Cezary Pazura, którzy w nowym serialu grają cudowne małżeństwo z trójką dorosłych dzieci.

 • Cezary Pazura: Z daleka od poważnych ról

  Cezary Pazura, jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, kończy we wtorek, 13 czerwca, 55 lat.

 • Cezary Pazura: Rodzina, szkoła i kościół

  Cezary Pazura uważa się za człowieka sukcesu. Twierdzi, że jest żywym dowodem na to, że nawet pochodząc z małej miejscowości, można zrobić dużą karierę. Niezbędne są jednak determinacja i silna osobowość. Jego charakter ukształtowały trzy wartości: rodzina, szkoła i kościół.

Zdjęcia na temat: edyta pazura dziecko
Wideo na temat: edyta pazura dziecko
 • Edyta Pazura: Czarek nie pozwalał mi uciec

  Tylko miłość męża i dzieci pomogły Edycie Pazurze przetrwać trudne początki jej małżeństwa.

 • Edyta Pazura: Spełniam się, siedząc w domu, gotując i pilnując dzieci!

  Żona Czarka Pazury pojawiła się w "Dzień dobry TVN", by poinformować, że czerpie przyjemność z siedzenia w domu, gotowania i opieki nad dziećmi. "Lubię patrzeć, kiedy moje dzieci rozwijają się, nabywają nowych umiejętności. To daje mi niesamowite poczucie satysfakcji i spełnienia" - powiedziała. Podkreśliła jednak, że "nie chce być wsadzona w rolę kury domowej na siłę", stąd chęć dalszego kształcenia się. "Gdybym jednak miała pójść w którąś grupę, to zdecydowanie w stronę pań...

 • Edyta Pazura tłumaczy się ze swoich wpadek!

  siebie" - wyznała Edyta. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: edyta pazura dziecko
 • Re: Cezary Pazura chce mieć kolejne dziecko? Tylko jeśli wygra w "totka"!

  1 58 lat - Żony: Edyta Pazura (od 2009), Weronika Marczuk (od 1995 do 2007), Żaneta Pazura (od 1989 do 1994). Egoista to mało powiedziane. Idealny tatuś czy erotoman? Bez komentarza. Żałosny człowieczek. Co jemu winne są dzieci. Na dodatek chce jeszcze jedno spłodzić. 58 lat + powiedzmy 10 miesięcy to 59 lat. Za 10 69 lat dziecko 10 lat. Pani mówi przyprowadź tatusia. Prosiłam o tatusia nie

 • Re: Cezary Pazura chce mieć kolejne dziecko? Tylko jeśli wygra w "totka"!

  58 lat - Żony: Edyta Pazura (od 2009), Weronika Marczuk (od 1995 do 2007), Żaneta Pazura (od 1989 do 1994). Egoista to mało powiedziane. Idealny tatuś czy erotoman? Bez komentarza. Żałosny człowieczek. Co jemu winne są dzieci. Na dodatek chce jeszcze jedno spłodzić. 58 lat + powiedzmy 10 miesięcy to 59 lat. Za 10 69 lat dziecko 10 lat. Pani mówi przyprowadź tatusia. Prosiłam o tatusia nie dziadka.

 • Re: Cezary Pazura chce mieć kolejne dziecko? Tylko jeśli wygra w "totka"!

  Edyta jest piękną kobietą bardzo sympatyczna w rozmowach naturalna po prostu cudo piękna

 • Re: Cezary Pazura chce mieć kolejne dziecko? Tylko jeśli wygra w "totka"!

  Ech ci celebryci, rezydencje, bryki, luksusowe wczasy, spa, chirurgia plastyczna,dzieci narobią bo to teraz modne i PiS płaci za rozmnażanie, Pani Edyta zrobi sobie jeszcze jedno dziecko i emeryturę będzie miała wyższa niż przeciętna Polka pracująca uczciwie przez kilkadziesiąt lat Celebryci podobnie jak kler mają też luksusowe domy dla emerytów, ciekawe dlaczego nie idą do ZOLi gdzie ludzie

 • Re: Cezary Pazura chce mieć kolejne dziecko? Tylko jeśli wygra w "totka"!

  Po co ludzie opowiadają takie głupoty publicznie. Nie ma potrzeby, żeby gość 58-letni wypisywał na Instagramie czy się tam będą jeszcze zapładniać, czy nie. To jest ich sprawa intymna. Pani Edyta rozumiem, że żartuje w swoim wpisie, bo gdy brzuch rośnie, to kobieta wie już z innych objawów, czy jest w ciąży, czy nie, a i tak czy poważnie nie potrafi znaleźć innego tematu do żartów? Trochę klasy

 • Re: Cezary Pazura chce mieć kolejne dziecko? Tylko jeśli wygra w "totka"!

  Niestety taki wygląd ma i minusy. Pani Edyta robiła wszystko bardzo młodo. Nie wiem panowie czy wiecie, że dużo takich produktów jest cie zkie do uzycia. Brak prawidłowego uśmiechu, uszkodzone nerwy, tylko leciutki dotyk piersi bo sie mogą przesunąc(wiem po sobie):). I regularne powtarzanie. My tego nie widzimy ale mąz w domu już widzi:). Co będzie za parę lat?. Także jest to piękność do zdjęcia