• Informacje na temat:

  edyta pazura weekend

Artykuły na temat: edyta pazura weekend
 • Edyta Pazura: Silna, ale wrażliwa

  ...​Gdy weszłam do świata show biznesu dostałam po głowie - wspomina Edyta Pazura. Żona słynnego aktora twierdzi, że minione lata nauczyły ją pokory i wewnętrznej siły. Zapewnia jednak, że mimo wielu trudnych momentów nie wyzbyła się wrażliwości.

 • Pazura da jej rolę

  Cezary Pazura debiutuje w roli reżysera. W komedii sensacyjnej "Weekend" wystąpi... nowa dziewczyna aktora.

 • Aleksandra Woźniak i Cezary Pazura: Miłość z "13 posterunku"

  ...się z młodszą o 25 lat Edytą Zając, z którą ma córkę Amelię (5 l.) i syna Antoniego (2 l.). Ślub wzięli w 2009 roku. Edyta zagrała epizod w debiucie reżyserskim męża - komedii "Weekend", która została(...) posterunkowy Cezary Cezary (Cezary Pazura). Piękna policjantka Kasia (Aleksandra Woźniak) zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia, ale Cezary jest zajęty (do 29. odcinka jego miłością jest prostytutka...

 • Cezary Pazura: Z daleka od poważnych ról

  Cezary Pazura, jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, kończy we wtorek, 13 czerwca, 55 lat.

 • Luksusy Edyty Zając

  Partnerka Cezarego Pazury - Edyta Zając - otrzymała własny program telewizyjny. Wspólnie z Lidią Popiel, na antenie nowego kobiecego kanału Polsat Cafe, poprowadzi magazyn "Luksus", prezentujący luksusowe miejsca i produkty.

 • TOPtrendy 2004: Finał

  W sobotę i niedzielę (26-27 czerwca) w Sopocie spotka się czołówka polskich wykonawców z artystami, którzy dopiero starają się przebić do szerszej publiczności. Właśnie w ten weekend na scenie Opery Leśnej odbywa się druga edycja festiwalu "TOPtrendy", którego internetowym patronem jest INTERIA.PL.

 • Krzysztof Ibisz i kobiety

  ...dowiadujemy, trudnej miłości i związku. Edyta Pazura opowiedziała bardzo szczerze o początkach swojego związku i jak się poznali z Czarkiem Pazurom i co się wydarzyło, że jej serce zabiło mocniej właśnie do(...) "Czar par". Obecnie jest współprowadzącym porannego programu "Studio weekend" w Polsacie i gospodarzem programu "Zrozumieć kobietę", emitowanego na antenie Polsat Cafe. Był dwukrotnie żonaty...