• Informacje na temat:

  edyta zając aktorka

Artykuły na temat: edyta zając aktorka
 • Modelka Edyta Zając wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

  Modelka Edyta Zając, była żona reprezentanta polski w piłce nożnej, Jakuba Rzeźniczaka, to kolejna potwierdzona gwiazda nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami".

 • Zając wygryzie Szapołowską?

  Trwa walka pomiędzy Anetą Zając (znaną m.in. z serial u "Pierwsza miłość"), a Grażyną Szapołowską, jedną z największych gwiazd polskiego kina.

 • ..."Dużego doświadczenia w dubbingowaniu nie mam, więc robię to trochę na wyczucie" - zdradza Edyta Herbuś, gadająca świnka Frania z "Wyspy dinozaurów".

 • Wygryzła Szapołowską

  Grażyna Szapołowska przegrała rywalizację z młodszą od siebie Anetą Zając. Musiała pożegnać się z dalszym udziałem w trzeciej edycji show "jak Oni śpiewają".

 • "Taniec z Gwiazdami": Wiemy, z kim zatańczy Wieniawa

  Przed Julią Wieniawą rok ogromnych emocji. W przeciągu najbliższych miesięcy do kin wyjdą aż trzy filmy z jej udziałem, a wiosną na antenie Polsatu widzowie przed telewizorami będą mogli oglądać jej taneczne umiejętności w "Tańcu z Gwiazdami". Młoda aktorka ostatnio oficjalnie ogłosiła swój udział w uwielbianym przez Polaków show, teraz wyjawiła, kto będzie jej tanecznym partnerem - "nie mogłam...

 • Julia Wieniawa w "Tańcu z Gwiazdami"

  Polsat potwierdził, że w nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami pojawi się Julia Wieniawa. Według "Super Expressu" aktorka za każdy odcinek "TzG" otrzyma 30 tys. złotych.

 • Grażyna Szapołowska zaśpiewa!

  Grażyna Szapołowska przyjęła propozycję występu w show "Jak oni śpiewają". Według doniesień "Faktu" aktorka za każdy odcinek otrzyma 20 tysięcy złotych wynagrodzenia.

 • Ewa Bukowska została... bajkopisarką!

  Ewa Bukowska, czyli Edyta Bielak z "M jak miłość", zadebiutuje wkrótce jako autorka... bajek. Dwie pierwsze, które latem ukażą się w księgarniach, napisała specjalnie dla swojego młodszego syna Marcina.

 • "Taniec z Gwiazdami": Tydzień do premiery

  ...udziela się stres i zdenerwowanie - jak to przed premierowym występem. Stawka jest wysoka. Edyta Zając  przyznaje, że nie wierzyła, że będzie w stanie nauczyć się podstawowych tanecznych kroków(...) Wieniawa  - już zdążyła zyskać nowy przydomek. Jej taneczny partner, Stefano Terrazzino nazywa ją "petardiną". To może oznaczać tylko jedno. Młoda aktorka zamierza dać z siebie wszystko i pokazać, że...

 • Znamy wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami"

  ..., prawdziwa mistrzyni, która zwyciężyła w 10. edycji programu. Edyta Zając i Michał Bartkiewicz Piękna modelka i debiutujący w programie tancerz. Edyta Zając doskonale czuje się na światowych(...) uśmiechy od razu poprawiają nastrój. To obietnica niezwykłych występów w 11. edycji "Dancing with the Stars". Czy rzeczywiście tak się stanie i aktorka na dłużej zaprzyjaźni się z tańcem? Milena...