• Informacje na temat:

  egzotyczne

Artykuły na temat: egzotyczne
 • Hollywood jest egzotyczne?

  ...ogólnie rzecz biorąc, tak zawsze wyglądała moja praca. Jest to więc dla mnie dużo bardziej egzotyczne dostać gotowy scenariusz oraz czek i zostać poproszoną o to, by się przebrać i po prostu grać. Ta cała...

 • Egzotyczni kandydaci do Oscara

  Swoich kandydatów do oscarowej nominacji w kategorii filmu nieanglozjęzycznego wysyłają kraje bardziej lub mniej egzotyczne. Prezentujemy dotychczasowe tytuły zgłoszone do wyścigu po Oscara przez kinematografie spoza Europy.

 • Kayah: Egzotyczne marzenia

  Goran Bregović, Cesaria Evora i Gypsy Kings to zagraniczni wykonawcy z którymi dotąd współpracowała Kayah. Wokalistka ma w planach kolejne duety, jednak nie wie, czy uda jej się zrealizować swoje marzenia, wśród których jest np. współpraca ze Stingiem, a także z bardziej egzotycznymi artystami z Afryki czy krajów arabskich. Opowiedziała o tym w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Egzotyczne wakacje Dygant

  Kraina Omaru fascynuje swoją egzotyką i przyciąga turystów z całego świata. Surowa, choć niesłychanie zharmonizowana natura, okraszona tajemniczością to obraz niczym z "Baśni 1000 i 1 nocy?". Niezwykłemu urokowi tego miejsca już niebawem ulegną bohaterowie serial u 'Niania", w tym również Frania Maj (Agnieszka Dygant).

 • Beata Kozidrak: Egzotyczne wakacje

  Beata Kozidrak (45 lat), wokalistka zespołu Bajm, lubi podróżować. W tym roku ma zamiar wybrać się na egzotyczne Karaiby.

 • Tom Cruise w egzotycznym trio

  ...planie "The Tourist", remake'u francuskiego thrillera, gdzie zagra obok Charlize Theron. Cronenberg - Washington- Cruise? Połączenie dość egzotyczne. Co z tego wyjdzie, przekonamy się za rok. Zdjęcia do...

 • Wojciech Mann i Piotr Bukartyk razem. Piosenka "Szpachlowa gładź" Duetu Egzotycznego Bukman

  "Szpachlowa gładź" to wspólna piosenka Piotra Bukartyka i Wojciecha Manna nagrana pod szyldem Duet Egzotyczny Bukman.

 • Tercet Egzotyczny: Koncert "Pamelo żegnaj" pamięci Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej

  We wtorek (1 października, początek godz. 19) w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się koncert "Pamelo żegnaj". Będzie to ostateczne pożegnanie Tercetu Egzotycznego, który kończy działalność po śmierci Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej.

 • Tercet Egzotyczny kończy działalność: Będzie koncert pamięci Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej

  Śmierć Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej zakończyła działalność Tercetu Egzotycznego, ale planowany jest jeszcze koncert pożegnalny.

 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz na egzotycznych wakacjach na Zanzibarze

  Na Instagramie Nataszy Urbańskiej możemy zobaczyć jej zdjęcia z rodzinnych wakacji na egzotycznym Zanzibarze.

Zdjęcia na temat: egzotyczne
Wideo na temat: egzotyczne
 • Marta Wierzbicka zachwycona egzotyczną wyspą!

  W ramach akcji radia RMF FM, Marta Wierzbicka wraz z setką słuchaczy wybrała się na tygodniowy wypoczynek na jedną z malowniczych Wysp Kanaryjskich. Co aktorka sądzi o Fuerteventurze? Gdzie spędzała wakacje i czy gdzieś jeszcze zamierza się wybrać?

 • Halejcio chwali się egzotycznym urlopem

  Po raz pierwszy od kilku lat znana z "Pierwszej miłości" Klaudia Halejcio wybrała się na długi urlop. Celebrytka wypoczywała, zwiedzając Indonezję. - Nawet nie wierzyłam, że się uda. Odpoczęłam, byłam w Indonezji, zwiedziłam Bali, Lombok, Gili, przeżyłam fantastyczną przygodę – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

 • Dorota Gardias zdradza wakacyjne plany

  Tegoroczny urlop Dorota Gardias zamierza spędzić na Roztoczu. Wybiera się tam z grupą przyjaciół, którym chce pokazać piękno jej rodzinnych stron. Gwiazda TVN uwielbia polską naturę, dlatego wakacje w Polsce przedkłada nad egzotyczne podróże.

Dyskusje na temat: egzotyczne