• Informacje na temat:

  eisenberg

Artykuły na temat: eisenberg
 • ​Jesse Eisenberg jako Marcel Marceau w zwiastunie filmu "Resistance"

  Pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Resistance" wyreżyserowanego przez Jonathana Jakubowicza. Poznamy w nim nieopowiedzianą dotąd historię wojennych lat legendarnego mima Marcela Marceau. W jego roli Jesse Eisenberg.

 • Jesse Eisenberg rywalem Supermana

  Jesse Eisenberg ("The Social Network", "Iluzja") zagra Leksa Luthora, a Jeremy Irons ("Misja", "Lolita") będzie Alfredem w superprodukcji "Batman vs. Superman".

 • Jesse Eisenberg jako Lex Luthor!

  Wiemy już, jak Jesse Eisenberg będzie wyglądał w filmie "Batman v Superman: Dawn Of Justice". Aktor wcieli się w ikoniczną postać Lexa Luthora.

 • Jesse Eisenberg o filmie "Iluzja 2": Widzowie będą zaskoczeni

  ..."Ten film to mieszanka gatunkowa. W trakcie sztuczki magicznej pojawiają się różne zwroty akcji oraz fałszywe tropy. To kluczowe elementy dobrej sztuczki, ale także tego typu filmowych przekrętów" - mówi Jesse Eisenberg o filmie "Iluzja 2". Druga część słynnej produkcji Louisa Leterriera z 2013 roku trafi na ekrany polskich kin 8 lipca.

 • Eisenberg u "najlepszego reżysera świata"

  Jesse Eisenberg zagrał jedną z głównych ról w najnowszym filmie Woodyego Allena "Zakochani w Rzymie". Ostatnio widzowie na całym świecie mogli podziwiać aktora w obrazie "The Social Network", w którym wcielił się w twórcę Facebooka Marka Zuckerberga.

 • Jesse Eisenberg, Kristen Stewart i Bruce Willis w nowym filmie Woody'ego Allena

  Poznaliśmy gwiazdy nowego filmu Woody'ego Allena. W niezatytułowanym jeszcze projekcie wystąpią Jesse Eisenberg, Kristen Stewart i Bruce Willis - poinformował serwis Deadline.

 • Będzie walczył z zombie

  Jesse Eisenberg dołączy do ekipy "Zombieland".

 • Będzie trzecia część "Iluzji"

  To już oficjalne! Prace nad realizacją trzeciej częścią "Iluzji" zostały właśnie rozpoczęte. Pierwsza część filmu powstała w 2013 roku i niespodziewanie stała się hitem kasowym - przyniosła ponad 350 milionów dolarów zysku. W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson i Dave Franco. Mają oni powrócić w trzeciej części cyklu, ale w obsadzie pojawią się też...

 • Timberlake go onieśmiela

  Gwiazdor filmu "The Social Network" - Jesse Eisenberg - przyznał, iż jest pod wielkim wrażeniem swojego kolegi z planu - Justina Timberlake'a.

 • Powstanie sequel "The Social Network"?

  Aaron Sorkin, nagrodzony Oscarem scenarzysta "The Social Network", wyraził zainteresowanie napisaniem sequela. Film z 2010 roku nie tylko przyniósł mu wiele prestiżowych nagród, został także uznany za jedną z najlepszych i najważniejszych produkcji amerykańskiej kinematografii w ostatnich latach. Jesse Eisenberg, który wcielił się wtedy w założyciela Facebooka Marka Zuckerberga, wyraził chęć...

Wideo na temat: eisenberg
 • Jesse Eisenberg o filmie "Iluzja 2": Sporo zwrotów akcji i fałszywych tropów

  W 2013 roku "Iluzja" Louisa Leterriera podbiła świat kina fascynującą opowieścią o Czterech Jeźdźcach, grupie nadzwyczajnie uzdolnionych iluzjonistów, którzy dokonują brawurowych i ekstremalnie ryzykownych sztuczek, aby ujawnić działania skorumpowanego miliardera. W "Iluzji 2" ekipa niekonwencjonalnych magików powraca, by wziąć udział w dynamicznej przygodzie rozgrywającej się na trzech kontynentach oraz zamazującej granicę pomiędzy byciem bohaterem i złoczyńcą.

 • "Głośniej od bomb"

  Uznana fotoreporterka wojenna Isabelle Reed (Isabelle Huppert) ginie w wypadku samochodowym, pozostawiając męża Gene'a (Gabriel Byrne) oraz dwóch synów - Jonaha (Jesse Eisenberg) i Conrada (Devin Druid). Trzy lata po nagłej śmierci artystki zorganizowana zostaje retrospektywna wystawa jej prac. Wydarzeniu ma towarzyszyć wspomnieniowy artykuł Richarda Weissmana (David Strathairn) z "NY Timesa