• Informacje na temat:

  ekipa z new jersey

Artykuły na temat: ekipa z new jersey
 • "Ekipa z Warszawy" : Reality-show MTV

  Stacja MTV Polska ogłosiła, że jesienią rozpocznie produkcję nowego serialu reality "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", wzorowanego na kultowym show "Ekipa z New Jersey".

 • "Ekipa z Warszawy": Imprezowanie na ekranie

  Bohaterów "Warsaw Shore - Ekipy z Warszawy" mogliśmy spotkać, kiedy imprezowali w stołecznych klubach. Teraz dowiemy się, jak ekipa radziła sobie wspólnie mieszkając i pracując. Kto z kim się kłócił, a między którymi uczestnikami zaiskrzyło - dowiemy się już w niedzielę, 10 listopada, o godz. 23 w MTV.

 • Musical o rekinie z filmu "Szczęki"

  ...9 czerwca 2021 roku na deskach leżącego w New Jersey teatru Paper Mill Playhouse zadebiutuje musical "Bruce". Jego bohaterem będzie słynny rekin, który polował na bohaterów obchodzącego właśnie swoje 45-lecie filmu Stevena Spielberga "Szczęki".

 • Overkill: Płyta koncertowa i DVD

  Thrashmetalowa legenda z New Jersey, grupa Overkill , doczeka się wkrótce drugiego albumu koncertowego oraz pierwszej oficjalnej płyty DVD. Z myślą o tych wydawnictwach profesjonalna ekipa zarejestrowała koncert Overkill, który miał miejsce w sobotę, 23 marca, w Paramount Theatre w New Jersey. Oba tytuły trafią na rynek z nalepką wytwórni Spitfire.

 • Snooki "Yung Mummy": Macierzyński teledysk celebrytki

  Znana z wywołującego spore kontrowersje programu "Jersey Shore" Snooki udostępniła w sieci teledysk do utworu "Yung Mummy".

 • Nelly inwestuje w NBA

  Drużyna NBA Charlotte Bobcats ma nowego współwłaściciela. Jest nim Nelly, drugi po Jay-Z (właściciel New Jersey Nets) raper, który zainwestował w ekipę koszykarską.

 • Matt Damon: Epizod u Kevina Smitha

  W filmie "Jersey Girl", najnowszej produkcji Kevina Smitha ("W pogoni z Amy", "Jay i Cichy Bob kontratakują" ), w jednej z ról pojawi się Matt Damon, który współpracował już z reżyserem nad obrazem "Dogma" . Bohaterów filmu grają Ben Affleck i Jennifer Lopez.

 • Kto chce zagrać u Kevina Smitha?

  Kontrowersyjny amerykański twórca Kevin Smith ("Clerks - Sprzedawcy", "Szczury z supermarketu"), poszukuje statystów, którzy chcieliby wystąpić w jego najnowszym filmie "Jersey Girl". Gwiazdami opowieści są Jennifer Lopez ( "Oczy anioła" ) i Ben Affleck ( "Suma wszystkich strachów" ). Reżyser szuka chętnych poprzez swą stronę internetową.

 • Kosztowny projekt Scorsese

  Jak donosi magazyn WENN, jeden z największych twórców amerykańskiego kina zwrócił się ostatnio w stronę małego ekranu. Rzeczony serial przeniesie widzów do New Jersey w czasach prohibicji. 50(...), ponieważ ekipa posiada już gotowe dekoracje i kostiumy. Serial, w którym występują Steve Bucemi i Kell Macdonald, zostanie wyemitowany w ostatnich miesiącach 2010 roku.

 • Pełne kontrowersji reality-show

  Akcja reality show "Ekipa z New Jersey" rozgrywa się w Jersey Shore, gdzie bohaterowie programu postanawiają spędzić wakacje. Angelina, Jenni, Mike, Nicole, Paul, Ronnie, Sammi i Vinny dzielą wspólne(...) losy ósemki młodych Amerykanów o włoskich korzeniach. "Ekipa z New Jersey" zadebiutuje w MTV Polska już 28 marca. Emisja nowych odcinków w każdą niedzielę o godzinie 22:00. Także 28 marca na antenie...

Wideo na temat: ekipa z new jersey
 • Impreza w "Warsaw Shore 3". Paweł odpina spodnie!

  W 3. edycji "Warsaw Shore" nie brakuje alkoholu, ostrej zabawy i seksu. Uczestnicy (dwójka nowych) postawili są poprzeczkę bardzo wysoko: chcą przegonić amerykańską ekipę z New Jersey! (Veedo/x-news)

Dyskusje na temat: ekipa z new jersey
 • Re: To koniec serialu "Wawa Non Stop"

  Drogi TVN skończcie razem z Polsatem kopiować wszystkie te programy co wy nie macie swojej wyobraźni by coś zrobić Wawa non stop czytaj ekipa z new jersey i tak można dalej wymieniać